Mateusz - opinia (2) Profesjonalna obsługa, kontakt z pracownikami biura to czysta przyjemność.... Mateusz Anna - opinia (2) Doceniam bardzo szybkość działania: 100% niezawodności :) Anna Monika - opinia (2) Wysoki profesjonalizm świadczonych usług, polecam współpracę z tym Biurem... Monika
Marta - opinia (2) Gorąco polecam zespół Kreatywnej :) To doświadczeni fachowcy, zawsze dostępni... Marta Ola - opinia (2) Biuro Kre@tywna Spółka kładzie przede wszystkim nacisk na jakość usługi.... Ola Aleksandra Kalisz - opinia (2) Obsługa profesjonalna, kontakt z tym biurem to czysta przyjemność. Polecam Aleksandra Kalisz MJ - opinia (1) Obsługa księgowa oraz doradztwo na najwyższym poziomie. Biuro warte polecenia. MJ Aleksandra M - opinia (2) Kre@tywna Spółka to zespół świetnych młodych, inteligentnych osób, doskonale... Aleksandra M Profesjonalna firma, którą polecam (1) Usługi świadczone na wysokim poziomie. Prowadząc spółkę szczególnie cenię... dk Zdecydowanie polecam (2) Rzetelnie i terminowo prowadzona księgowość. Indywidualne podejście.... Dariusz Profesjonalna firma (2) Przy wyborze firmy Kre@tywna Spółka z o.o. kierowałem się wyłącznie opiniami... Marcin Polecam! (1) Kreatywna firma, kreatywna rachunkowość , kreatywne podejście do klienta .... APS Serdecznie polecam! (1) Z usług Państwa Kuchnowskich korzystam już od 5 lat i w porównaniu do... Anna Profesjonalnie podejście polecam (1) Ceny najlepsze na rynku do tego profesjonalne i indywidualne podejście do... Łukasz Taurus polecam (1) Profesjonalna, miła obsługa. Bernadetta Sprawdzone Biuro Rachunkowe (1) Profesjonalna i miła obsługa Mariusz Polecam! (1) Jestem bardzo zadowolony z współpracy z biurem Kre@tywna. Firma naprawdę... Damian Polecam (1) Jestem klientką od kilku lat i do dziś jestem bardzo zadowolona. Alicja_R Polecam. (1) Profesjonalna obsługa. Dobry kontakt. Porządnie prowadzone dokumenty kadrowe... Gustaw Gorąco polecam usługi Kre@tywnej (1) Jako właścicielka sieci salonów kosmetycznych jestem bardzo zadowolona z... Agata