Szczerze polecam! (1) Przemiła obsługa, a przede wszystkim profesjonalna :) Bardzo dobry kontakt,... Paulina Firma godna polecenia (1) Korzystam regularnie z usług tej firmy i jestem zadowolony. Pani Natalia... Adam Moja Recenzja (1) Konkretne i profesjonalne podejście do klienta poparte kompetentna wiedza.... Patryk Zamoyski
Gorąco polecam. (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Ceny w porównaniu z zaangażowaniem osób... Kamila polecam (1) Rzetelne biuro rachunkowe. Wszystko zrobione na czas. Kontakt z księgowymi... Tomasz Biuro rachunkowe godne polecenia (1) Współpracuję z Państwem Kuchnowskich od lat. Jestem bardzo zadowolony z... MEGAMINI Siekierski Polecam. (1) Bardzo profesjonalne doradztwo w zakresie finansow. Ksiegowa dyspozycyjna i... Agata Polecam! (1) 100% zadowolenia i satysfakcji ze współpracy z Kre@tywną Spółką. Pani... Damian Biuro godne polecenia! (1) Profesjonalna obsługa, współpraca układa się bardzo dobrze. Wszystko jest... Marta Indywidualne podejście i pełen profesjonalizm (1) Nie szablonowe podejście do klienta, miła i sympatyczna obsługa, podparta... Łukasz Taurus Pełen profesjonalizm! (1) Polecam z czystym sumieniem usługi Kre@tywnej spółki! Fachowa wiedza,... Concept Meble Szczerze polecam (1) Przemiła obsługa, a przede wszystkim profesjonalna :) Bardzo dobry kontakt,... Paulina Świetna firma (1) Już od roku korzystam z usług tej firmy i współpracę z Panią Natalią uważam... Daniel Firma godna polecenia (1) Korzystam regularnie z usług tej firmy i jestem zadowolony. Pani Natalia... AK Serwis - Adam Kostuch