Książeczka sandepidowską gdzie worobić ?

Temat dostępny też na forum: Praca
Witam musze wyrobić książeczke sanepidowską i rozumiem, że mam jechać do sanepidu i tam im to najpierw powiedzieć czy po prostu od razu zawieść im tam probki kału ? . Trochę jestem zielona w tym temacie , także prosze o zrozumienie i wyjaśnienie
Pozdrawiam
Anna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Książeczka sandepidowską gdzie worobić ?

poprawka . Kupuje książeczke i ide do lekarza pierwszego kontaktu po czym On zleca mi te poszczególne badania tak ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Książeczka sandepidowską gdzie worobić ?

Najpierw kupujesz w aptece pojemniki na próbki. W sanepidzie opłacasz badanie i przez 3 dni (rano!) oddajesz próbki. Jak już dostaniesz wyniki (mniej więcej po tygodniu) idziesz do lekarza medycyny pracy i on podbija książeczkę (zdarza się, że lekarz zleci jeszcze prześwietlenie płuc i badanie moczu)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Książeczka sandepidowską gdzie worobić ?

Najpierw zapytaj w medycynie pracy -jakie badania beda ci potrzebne do jakiej branzy?
po co kilka razy chodzic
sanepid na pewno,morfologia ogólna zazwyczaj ..Ale nie zawsze chca rtg
wiec ok 30 zł mniej byłoby

dobrze miec skierowanie z zakładu czy szkoły --bo przychodnie, niektóre chca takowego
a i mozesz miec dodatkowe zaswiadczenie oprócz wpisu i piecz. W ksiazeczce
chociaz sam wpis w ksiaz. Powinien byc egzekwowany

na wałowej ksiaz.Do nabycia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Nocleg w Gdańsku (40 odpowiedzi)

Witam :) Szukam noclegu w Gdańsku w dniach 17-19 maj. Czy ktoś może polecić hotel lub pensjonat...

Gdzie jest plaża nudystów na stogach? (58 odpowiedzi)

Konkretniej które numery wejść i w którą stronę co jest? Bo wiem, że w prawo od głównego...

reklama (7 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...