Książki jakie polecacie

Witam,
Od jakiegoś czasu nie mogę wciągnąć się w żadną książkę. Wystarczy, że kilka, kilkanaście pierwszych stron jest, mówiąc kolokwialnie, nudne i już wyparowuje ze mnie chęć dalszego czytania. Szukam czegoś, co wciągnie od początku. Lektury ,w której akcja nie będzie się zbyt długo rozkręcała.
Najlepiej jeśli będzie to jakiś kryminał, thriller czy nawet horror.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj "Adepta" i resztę serii Adama Przechrzty. Nie jest to literatura wysokich lotów ale jak na wakacyjną poczytankę trzyma poziom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam sagę rodziną siedem sióstr lucindy Riley...Saga składa się z ośmiu tomów...Zaręczam,że spodoba się Pani...Bardzo wciągająca...Przez wakacje wszystkie pochłonęłam...Teraz skończyłam ta ostatnią ósmą...rewelacja!!!!

Dobrze jest też zajrzeć sobie na ten portal https://ksiegarniapoznanska.pl/ Wiele tutaj polecanek i recenzji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ? (62 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby mi polecić jakieś sprawdzone obozy dla dzieci? Moja córa ma 10 lat i w tym roku...

kursy florystyczne w Gdańsku (16 odpowiedzi)

Witam, poszukuję w Gdańśku kursów florystycznych-dekoratorskich - co możecie polecić, poproszę...

WAKACJE (47 odpowiedzi)

Troche to temat z gola odmienny niz panujace tu obyczaje, ale jak podsumowywujecie te wakacje ???...