Re: Budowlanych
Oficjalne info:
"Z przyjemnością informujemy zatem, że wiadukt drogowy WD 34 na ul. Budowlanych otrzymał już oficjalną zgodę na użytkowanie!
Jutro - w środę, 14 stycznia 2015 r. - przed południem odbędzie się ostatnia inspekcja tego odcinka i jeśli wszystko będzie OK, jeszcze tego samego dnia planujemy przełożyć ruch na nowy pas jezdni (widoczny na pierwszym zdjęciu). Oczywiście może się zdarzyć, że inspektorzy będą mieli jakieś uwagi, wówczas puszczenie ruchu po nowym odcinku ul. Budowlanych może przesunąć się o dzień lub dwa. Niemniej, kilkumiesięczny objazd ul. Jesienną jeszcze w tym tygodniu przejdzie do historii - co powinno ucieszyć wszystkich jeżdżących tą drogą kierowców.
Po przełożeniu ruchu na prawą jezdnię ul. Budowlanych (patrząc w kierunku ronda turbinowego), wykonawca będzie mógł dokończyć prace przy połączeniu lewej części jezdni z odcinkiem ul. Budowlanych prowadzącym w kierunku ul. Słowackiego (na drugim zdjęciu). Po zakończeniu tych prac, do dyspozycji kierowców będą w tym miejscu aż cztery pasy drogi - po dwa w każdym kierunku."
5
0