Książka na prezent - proszę o podpowiedź.

Może podpowiecie mi jakiś tytuł fajnej książki na prezent dla koleżanki z pracy 55 -letniej .Pójdę sama coś poszperać w książkach ale może jakieś natchnienie się od Was zrodzi ?
Mogą być to także książki pisarzy Kolumbijskich ,za ich tytuły bym bardzo była wdzięczna .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może jakiś fajny kryminał? Zobacz sobie pozycje tego autora: https://virtualo.pl/jakub-szamalek-a6376/ Dla mnie Jakub Szymałek to naprawdę mistrz nad mistrzami. Ostatnio nie czytałem nic lepszego niż "Ukryta sieć". Zdecydowanie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Książki bestsellery to piękna sprawa ;) Sprawdź zawczasu na https://livro.pl/bestsellery.html , co jest teraz modne i być może dana pozycja będzie odpowiednia? Szukając książki na prezent bardzo korzystam z tej księgarni internetowej i nie mogę narzekać - wszystkie zamówienia były bezproblemowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja babcia bardzo lubi amerykańską powieściopisarkę Danielle Steel i jej książki "Szczęście w nieszczęściu" , "Odpowiedni moment", "Nagroda", "Anioł Johnny", "Syn marnotrawny". Polecam przejrzeć tę listę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pomysł na prezent dla 60latki (164 odpowiedzi)

podsuńcie pomysły na prezent dla 60latki, z okazji okraglych urodzin,bliska ciotka najchętniej...

Prezent dla teściowej (121 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...

Pomysły na tegoroczne prezenty : (44 odpowiedzi)

Jakie są wasze tegoroczne pomysły na prezenty - dla męża/chłopaka, mamy, ojca, teściowej. teścia,...