POLECAM !!!! Kategoria C za pierwszym razem i CE za drugim

Kurs zacząłem w listopadzie 2012, telefonicznie uzgadnianie godzin jazdy, ja chciałem jak najszybciej wyjeździć godziny, to p.Wojtek lub p.Gienek dzwonili do mnie osobiście by uzgodnić terminy, wszystko sprawnie, bez zbędnych wpadek. Wiedza obu Panów świetna!! dużo myków które znają, ułatwiają jazdę, świetna organizacja i znajomość tras egzaminacyjnych. Wyposażenie bardzo dobrze, swój plac mają tak zorganizowany jak w PORD-zie.
Szukałem dobrej szkoły i czytając poniższe komentarze zdecydowałem się na Elka School i to był najlepszy wybór, dlatego też wystawiam komentarze by inny podobnie jak ja zdecydowali się na tą szkołę.

Egzamin teoret.zdałem za 1 razem, kat.C też za pierwszym a kat.CE za drugim ale to z mojej głupoty, ale tydzień później poszło jak po maśle.

Pozdrawiam wszystkich z Elka School

Niestety w Pordzie strasznie dłuuugo czekałem na wyznaczenie terminu,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0