Spraye przedłużające stosunek

Jakieś opinie na temat sprayów przedłuzających stosunek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam o ile mają dobry skład, dobrze jeśli są to środki które mają w sobie substancje znieczulające.Można dzieki temu popsikać intymne części ciała i mozna zabierać się do działania. Ostatnio wypróbowaliśmy sobie spray orgasm control. Sam jestem zadowolony bo nie musze robić cyrków z jakimś wyjmowaniem członka w trakcie i czekaniem aż trochę ostygnie, moja kobieta również zadowolona. U nas się sprawdził
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No własnie od dawna walczę z przedwczesnym wytryskiem. Wydawało mi się z wiekiem coś takiego mija ale nie miła i mam wrażenie,ze się wręcz nasila. Ogólnie coś takiego nie znieczula partnerki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesli od razu wsadzisz to znieczuli, jesli trochę poczekasz to nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakieś zdanie o tabletkach z tej serii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogónie tabletek orgasm control nie brałem, czytalem o nich opinie, są w większości pozytywne jednak wolałbym uniknąć przyjmowania tabletek bez konieczności. Skoro spray na mnie dzialą. Jeśli nie chcesz wydawać pełnej kasy na opakowanie sprayu polecma po prostu kupić sobie chusteczki orgasm control., Sa tańsze a to ta sama substancja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ostrogi piętowe - jakie zabiegi najskuteczniejsze? (77 odpowiedzi)

Czy ktoś się borykał z tym problemem? Jakie zabiegi najbardziej pomagają?

Problem z utrzymaniem erekcji (218 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...

Gadżety erotyczne dla kobiet (9 odpowiedzi)

Witam Od pewnego czasu jestem samotna. Brakuje mi seksu. Myślałam żeby kupić sobie jakiś...