Kto ma problem z sasiadami???

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z zona i nękają mnie. Mam poukładane życie ( męża, dziecko ). Ten starszy pan bezpodstawnie oskarża mnie o wszystko! Donosi, pisze różne pisma, wzywa policje ( raz na miesiąc przyjdą do mnie znajomi lub rodzina- co nie co wypijemy ale zachowujemy się rozsądnie i kulturalnie ) i wydaje mnie się, ze ten Pan chyba nie śpi cala noc lub tylko czeka na okazję żeby zadzwonić na Policje. Jest chamski i obrażliwy. Potrafił nawet zadzwonić do szkoły i powiedzieć, ze maltretuje dziecko ( miałam bardzo nie przyjemna rozmowę- dyrekcja nawet nie dała mnie się wytłumaczyć ). Już myślałam o prawniku ale raczej nikt za mną nie stanie bo ludzie maja własne życie. Napomknę, że jednym sąsiadom w ten sam sposób zniszczyli życie że aż się wyprowadzili.
popieram tę opinię 101 nie zgadzam się z tą opinią 98

co to ma wspolnego z sasiedzkimi problemami?
Kaszubi sa na pomorskim terenie od wiek wiekow..tyle co i Gdansk liczy
nikt nie mowi ze Gdansk stolica Kaszub jest..a
Koscierzyna ..dla niektorych Kartuzy
Wiekszosc Kaszubow deklarowala sie za Polska..Gryf to organizacja walczaca o wyzwolenie Kaszub spod jarzma okupanta..
radze poczytac
wielu Kaszubow znalo i zna niemiecki
i co z tego...znali i rosyjski
gdyby nie ta umiejetnosc moj dziadek nie obronilby swojej rodziny ani przed jednymi ani przed drugimi
a na Kaszubach soldacy robili gorsze rzeczy niz Niemcy i taka jest nie
sympatia
a fakty historyczne
Nirmcy zabijali a owszem tak samo jak Ruscy ale tu byl wrog a tu "wyzwoliciel"
i takze Ruscy gwalcili co tylko pod reke podeszlo
znane sa historie o ziemiankach w ktorych trzymano i tygodniami kobiety i dziewczeta

Kaszubi sa rozni ..wielu z nich musi zaufac nowemu..ale jak zaufa to ta osoba jest jak w rodzinie
znam bardziej zawistnych gorali..chociaz nie bede siac nieprawdy,ze sa gorski od innych
poza tym wszystkim
jestesmy tu w Gdansku wymieszani
z wszystkich rejonow Polski
generalizowanie nie jest dobre w tym przypadku

patrzy sie jednostke rodzine problem
a nie opluwa cala nacje z powodu kilku przypadkow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oj kretynko sama będziesz kiedyś stara.Po twoim wpisie widać że jesteś nowożytną lampucerą
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

To racja.Musiałaś sobie czymś zasłużyć
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

My tez mielismy takich cwaniaków piętro niżej - policja potrafila przychodzic do nas o 1 w nocy tylko po to, żeby odkryć że śpimy i jest cisza. W pewnym momencie po prostu sie wkurzylismy i zaczelismy odpowiadać na ogień ogniem, skladajac donosy na owych sąsiadów - zwłaszcza, że święci nie byli i potrafili sie glośno drzeć czy nawet rzucać talerzami. O dziwo od tego czasu nie bylo na nas żadnej skargi. Na szczęście wyprowadzili sie dwa lata temu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam nadzieję, że u nas nie będzie tego problemu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

siejecie mowę nienawiści
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Z drugiej strony skoro to nie jest ich wina to czemu oni mają ponosić konsekwencje, a nie sąsiedzi uprzykrzający życie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto ma problem z sasiadami???

Sztangę fajek? Wreszcie pokazałaś swój prawdziwy poziom umysłowy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co? Napisz po polsku. "Wynajem zjeść domu"? Eee...?
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cały Gdańsk ma problem z sąsiadami, czyli Kaszubami. Poseł kaszubski z Domatowa pod Puckiem Kazimierz Plocke ma takie prowokujące nazwisko, nawiązujące do rzezi ludności Gdańska w dniu 13.11.1308 r. Bulla papieska z 1310 r. wspomina o 10 tysiącach ofiar. rzezi dokonali Krzyżacy pod wodzą Heinricha von Plotzke. Nazwiska pana posła Plocke jest ewidentnie antygdańskie.
Na tym przykładzie ponadto ewidentnie widać, że Gdańsk nie jest żadną stolicą Kaszubów i Kaszub. Gdańsk jest stolicą Pomorza Gdańskiego.

Warto jeszcze przypomnieć, że przez całe stulecia miasto Hel było własnością Miasta Gdańska.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Ja bym się w takiej sytuacji wyprowadziła, jeżeli byłaby taka możliwość. Nie ma sensu kiszenia się z sąsiadami, którzy chcą zniszczyć Ci życie, bo tak to trzeba nazwać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jo nie mom problemu z sąsiadem, bo obok mieszka sąsiadka. Ada pyta czy sąsiadki a ja mówię ze nie ma siatek.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wiecie, sąsiedzi którzy całe dnie spędzają w domu, po prostu nie mają co robić. Ja na początku się skontaktowałem z radcą prawnym z kancelarii http://dubielsawinda.pl/, bo siostra mi poradziła i powiedział, że warto wezwać policję, jak będzie coś się działo. Jeden raz podziałał i na razie jest spokój. Natomiast staram się gromadzić dowody jakichś niewłaściwych zachowań, bo ten pan Sawinda z kancelarii powiedział, że w przypadku naruszenia dóbr osobistych można wnosić o zadośćuczynienie i myślę, że rzeczywiście jakby musieli mi zapłacić, odechciałoby im się od razu kłótni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Akurat - wybielasz się. Takie łomoty zawsze to robią.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

oj tak tak !!popieram ~1979 -młodzi mają puby a wolą gwiazdorzyć w swoich domach a co gorsza mieszkają w bloku 4-piętrowym, 4-klatkowym a zachowują się jakby mieszkali w lepiankach 2-metry pod ziemią!!!! o ZGROZO TO FAKT!!! buzmózgowie!!!
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 5

Miałam podobna sytuację, wynajem zjeść domu,przez ścianę z Wlascicielka. .kawki,papierosów a teraz sprawa w sadzień, nie zaufać już żadnej obcej osobie...im mnie wiedzą tym lepiej dla każdej strony
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

No niezłe bzdury opowiadasz. Na Zachodzie masz poprawność polityczną, można oskarżyć cię o byle rasizm, wywalić z mieszkania, byle imigrant może ci podłożyć bombę albo pociąć cię nożem. No świetnie.... WSZĘDZIE DOBRZE, GDZIE NAS NIE MA!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

mam podobnie , policja poradziła mi żebym nagrywała , ale TRZEBA UPRZEDZIC SĄSIADA , ŻE JEST NAGRYWANY INACZEJ TY ZOSTANIESZ UKARANY , a w sądzie nie możesz tych nagrań przedstawić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

a ile ty masz lat ze tak dokładnie pamiętasz co ci rodzice mówili/??????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

W ogole jak porownam polskiego sasiada z jego odpowiednikiem z zachodu, to ten polski jest bardzo wscibski, zeby nie powiedziec : chorobliwie wscibski. Polacy lubia wszystko wiedziec o innych, do wszystkiego sie wtracac, krytykowac ludzi, jakby ich karmili i ubierali. No slowem : trudno jest wytrzymac z polskimi sasiadami. Ci normalniejsi to sie trafiaja tylko 1 raz na 100. Takie mam zdanie w temacie sasiadow.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum

Nowa Lęborska - opinie i oceny (27 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w lokalizacji zapewniającej dostęp do infrastruktury centralnej, rozbudowanej...

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

kursy florystyczne w Gdańsku (16 odpowiedzi)

Witam, poszukuję w Gdańśku kursów florystycznych-dekoratorskich - co możecie polecić, poproszę...