Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziewczyny tamten wątek dosyć długi się zrobił więc zakładami nowy i proponuję listę starających się.Wg. schematu.
Nick-cykl starań-które dziecko-strata aniołka-termin @

STARACZKI:
kjopa3 - 0 - 2 - 1 - 04.07.2015
Sylwa
Inka
Nulka
Basiula
czarnulkaaa
Malina
Hania

Mam nadzieję,że się przyjmie i wpisujcie dane w listę. Będzie nam łatwiej.Jak którąś nie wie jak wpisać w listę to ją dopiszę. Zapraszam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

hej.. sliczniutki ten twoj wykres..

ja mierzylam sluz w sumie chyba wieczorem..w dniach plodnych najblizej owu byl jak bialko kurze..rozciagliwy.. bywal tez w innych dniach klejacy, wodnisty..

nie umialam mierzyc zyjki macicy..ze wysoko,ze zamknieta,otqwarta, miekka.. wrr..

tak za 4 dni mysle,ze mzoesz testowac..skoro owu byla gdzies 18-19 dc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kate, bardzo ładnie :) Kiedy mniej więcej spodziewasz się miesiączki? Myślę, że za kilka dni możesz spróbować zrobić test :) Ale jak np. ten z moczu wyjdzie negatywny to się tym jeszcze nie sugeruj :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kruszynka, tydzień to trochę za krótko jednak. Ważne, by mierzyć codziennie o tej samej porze - przed wstaniem z łóżka, po conajmniej kilku godzinach nieprzerwanego snu. I co najważniejsze - zawsze w tym samym miejscu. Jak w pochwie to w pochwie, jak w ustach to w tym samym miejscu w ustach. Też zwracaj uwagę na to czy np. nie czujesz się przeziębiona od kilku dni, czy brałaś jakieś leki albo wstałaś o innej niż zawsze porze. Obserwuj śluz przez cały dzień np. jak jesteś w toalecie i zapisuj pomiary - czy odczuwasz suchość czy mokro, ślisko itp. Patrz jaki ten śluz jest czy np. lepki czy rozciągliwy albo przezroczysty bądź mleczny. Każdy objaw trzeba sobie zanotować, żeby nie zapomnieć :)
Wiele kobiet obserwuje też szyjkę macicy. Ja przyznam szczerze, że to sobie darowałam, bo nigdy nie umiałam jej wyczuć i nie chciałam tam dodatkowo gmerać, ale wysokość i twardość/miękkość szyjki też pokazuje w jakim okresie cyklu się znajdujesz. I razem z temperaturą i śluzem już tworzy pewne informacje dla Ciebie.
Ja osobiście stosuję NPR - metodę angielską tj. objawowo-termiczną podwójnego sprawdzania. Informacje znajdziesz w internecie bez problemów jak wpiszesz np. "npr".
Spróbuj, może i u Ciebie to się sprawdzi :) Wiadomo jednak, że kiedy się nie planuje poczęcia dziecka, może to powodować pewne "trudności" w związku, bo jednak nie zawsze można ;) Najlepiej tak poobserwować się trochę dłużej :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

kruszynka wejdz na ovufriend. pl i tam masz wszystko opisane. śluz sprawdzac podonno kilka razy na dzień, i nie rano.

dziś 27 dc temp rosnie ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

mierzyłam temp mże przez tydzien, ale nie byłam przekonana czy robie to prawidłowo wiec zaprzestałam.
Czy możecie podać jakąs str na które znajde opis jak dokładnie to robić i bedzie wyjasnienie co jeszcze sprawdzić prócz temp. Piszecie o śluzie to sprawdzacie zaraz po zmierzeniu temp czy w ciągu dnia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kate, ja myślę, że warto mimo wszystko prowadzić samoobserwację. Ja zaczęłam kilka miesięcy przed ślubem (nauki itp., a ślub był w sierpniu 2014) i w sumie kontynuowałam ponad rok, aż do kwietniowego (2015) cyklu, kiedy zaszłam w ciążę. Po porodzie również planuję monitorować swoje cykle. To jednak dało mi dużo informacji o swoim ciele :) Zdarzały mi się tak dziwne cykle, że hoho :D
Trzymam kciuki za ten Twój cykl :) Fajnie, że temperatura rośnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

ja tez mierze w pochwie :)
i tez uważam że w ustach to mało wiarygodne ;p

no zobacze jeszcze co z ta temp. alejak mierze to sie nakrecam tym wszystkim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

eeeh ja tez tak mowilam, ale mimo wszystko mierzylam..zapisywalam dane tylko dla siebie..nikomu nie udostepnialam..:)

silniejsze to bylo..a gdzie mierzysz?ja mierzylam w pochwie ale wiem,ze niektore laski mierza w ustahc..mi sie wydaje to malo wiarygodne..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

stokrotka dzięki :)
jest to moje marzenie :)
jeżeli teraz sie nie uda to juz nie bede mierzyc temp.
wrzucam na luz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

ładnie!! nie wkrecaj sie,ze nie wyglada na ciaze..
jest ladnie.. tempka rosnie,a to najwazniejsze..ze nie spada.. nawet jak sie teraz nie uda..czego nie zycze..to juz widac,ze wykres jest ladny..w kolejnym cyklu bedzie na pewno fasolka..a moze juz jest;-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

kjopa no byc może :) wszystko się okaże jeju jak ja bym chciała... wykrzyczała bym całemu światu :)

mój wykres dzis temp. wyższa troszkę

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

kate skok jest więc trzymam kciuki. Są też teorie, ze zagnieżdżenie następuje gdy jest skok tak jak u Ciebie w 6dpo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

mialam bolace piersi,ale zawsze mam przed @.. no wlasnie..kiedy mi gin powiedziala,ze chce mi sprawdzic droznosc jajowodow i poczytalam jak to ma wygladac-co mnie przerazilo..w tym czasie odwiedzila mnie kuzynka z zakopanego i caly czas wariowalysmy..a to rolki, rower..basen..kino..babskie plotki.. wiedzialam,ze mam owu ale nie mialam checi na sex jakos..no ale gdzies tam pomiedzy tym wszystkim sex byl raczej dla przyjemnosci niz mysleniu o zajsciu w ciaze..a 2 tyg pozniej okazalo sie,ze jestem w ciazy.. wiem,ze nie da sie nie myslec.. ja szukalam wszelkich objawow co miesiac..i d.. ale jak zaszlam..po obserwacji tempki wiedzialam..tzn przypuszczalam,ze moge byc:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kate... Nie możesz od razu zakładać, że pewnie znowu się nie udało. Jeśli tym razem się nie uda, to uda się może w następnym. Myśl pozytywnie :) A co najważniejsze - nie myśl tylko o ciąży. Skup się też trochę na czymś innym :) Zauważam, że im więcej się o ciąży myśli, tym gorzej :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

a jakies objawy miałas typu bolace piersi?

znam osoby które nie miałay wogóle śluzu i były w ciązy, pewnie co organizm to inaczej :)

pewnie sie znowu nie udało, to juz 9 cykl starań
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

ja mialam mokro.. tak jakbym miala okres..i ciagle latalam sprawdzalam w toalecie,czy nie ma @..nawet jak beta pokazala ciaze a bylo mi tak mokro to sprawdzalam..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

sprawdzałam teraz hahah
no jest tam wiecej sluzu niż dwa dni temu biały, lepki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

nie mam śluzu jest sucho no może troche ale bardzo mało białego gęstego, szyjka twarda, zamknieta
zawsze sucho miałam przed sama @ a teraz juz od dwóch dni tak mam a do okresu jeszzce trochę.
a Ty miaąłs jakiś ślux?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

a masz duzo sluzu? jak sie tam czujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

image

dzis jest 36,80 wczoraj teoretyczne 36,87 ale nie wiem do konca bo wczoraj jak mierzyłam to musiałam przysnac i nie słyszałam dzwieku termometru i wyciagnełam to było 36,87 ale zmierzyłam jeszce raz to było 36,80
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

otworzyć firmę ?? (35 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

Poradźcie coś na wypadające włosy :( (15 odpowiedzi)

Dziewczyny, jak w temacie... proszę pomóżcie, bo sama nie wiem co robić. Karmię piersią od 5ciu...

Wyprawka dla niemowlaka...?:) (29 odpowiedzi)

Chciałabym zacząć kupować rzeczy dla maluszka a nie za bardzo wiem co potrzeba dla takiego...