Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziewczyny tamten wątek dosyć długi się zrobił więc zakładami nowy i proponuję listę starających się.Wg. schematu.
Nick-cykl starań-które dziecko-strata aniołka-termin @

STARACZKI:
kjopa3 - 0 - 2 - 1 - 04.07.2015
Sylwa
Inka
Nulka
Basiula
czarnulkaaa
Malina
Hania

Mam nadzieję,że się przyjmie i wpisujcie dane w listę. Będzie nam łatwiej.Jak którąś nie wie jak wpisać w listę to ją dopiszę. Zapraszam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

u mnie tempka rosla i 4dfl byl spadek..i potem w gore..i piela sie badz utrzymywala w granciach 36,8 36,9 ba nawet 37,03.. stad podejrzwalam ciaze bo nie mialam takiej wysokiej tempki wczesniej..

ale nie ma co sie sugeirowac tempkami bo zalezy jaka masz normalnie tempke.. ja mialam dosc wysoka bo 36,4 -36,5 a inne kobiety maja 36,1 niekiedy..

Kate jaka masz dzisiaj?

powodzenia;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

My współżyliśmy w dniu prawdopdoobnej owulacji (13dc, wtedy miałam o dziwo 36,2 stopnie). Najwyższa temp. później to było 37 stopni - 36,9 miałam w 23 dc, a potem były na poziomie 36,7-36,8. Później w 35 dc było znowu 37 stopni, a później znowu spadało. U mnie 5 (w sumie 6) dnia po współżyciu, czyli 19 dc, było 36,4. Przestałam mierzyć w 51 dniu cyklu.
Co ciekawe, ovufriend pokazywało mi, że w ogóle nie ma szans na ciążę, biorąc pod uwagę kilka wcześniejszych cykli i ten ostatni. Ale wiedziałam na 99% :) O dziwo, w dniu spodziewanej miesiączki (około 28 dc) test z moczu był negatywny, kilka dni później też. Dopiero test z krwi (beta-HCG) potwierdził ciążę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

heke gratulacje, a na jakim poziomie utrzymywałą sie u Ciebie temp z poczatku ciązy??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

na ovu mam nick kotek87 i wstawiam swój wykres na tablicę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kate trzymam kciuki :) U mnie też był duży spadek 5 dnia po współżyciu, a potem w sumie co chwilę mały wzrost i spadek znowu. I ciąża jest :) Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

hej,
wygladaloby ze w 5 dfl bylo zagniezdzenie i jesli teraz bedzie rosla tempka to jest duza szansa.. :-) powodzenia

jak moge Cie znalezc na ovu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

image

mój wykres c.d.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

i ja do Was się przyłącze :)

niespełna 5mcy temu urodziłam synka, a od 1 wrzesnia rozpoczełam starania o kolejne dzieciątko. Jeszcze nie dostałam @ wiec ciekawa jestem ile cykli będę czekała na upragnione 2kreski na teście.
Na poprzednią ciążę czekałam ponad 6lat. Mam nadzieję, że tym razem nie będę tyle czekała.
3majcie za mnie kciuki a ja będę trzymała za Was :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

I ja do was dołączę.
Mam już 2 dzieci, dziewczynki, 4 i 2 lata. Obydwie po cc, w tym druga ciąża po stymulacji clostibegytem.
Z mężem zdecydowaliśmy o staraniach, ale ja od roku praktycznie się nie zabezpieczam, bo.. mam miesiączki co 60, nawet do 90 dni. Cykle to jedna wielka niewiadoma. Nie chcę już brać leków hormonalnych na ustabilizowanie cyklu, bo to jeszcze pogorszyło sprawę.
Także, jakby nie było, w tym momencie czekamy na cud :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

na tym jednym u gory tescie owu byla moim zdaniem 17dc a na drugim 19dc..choc tempka skacze..ogolnie to jest tak, tempka jest nizsza..jest skok o 0,2 stopnia np z 36,50 na 36,70 i powinnarosnac..okolo 3-4dnia po owu moze byc slaby spadek (moze dojsc do zagniezdzenia) i odbic do gory.. moja tempka utrzymywala sie w granicach 36,80-37,03 jak zaszlam.. 12dfl zrobilam test i 2kreski.. ale ja mialam cykle nieregularne..i bralam d*phaston,dostinex i eutyhrox 125
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

zobacze jak temperatura bedzie sie utrzymywać jeżeli będzie rosnąc lub na jednym poziomie to zrobie a jezeli zacznie spadac to wioadomo ze przyjdzie @ juz mam to wypróbowane :)

ja mysle zxe owu była 18 bo śluz mnie zalewal a w środe juz był kremowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

na ovufriend mam nick kotek87

poprzednie wykresy, umiesz interpretować?

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kate - z tego wykresu widze,ze byla owu..i skok ale na moje to owu byla 18-19dc..jeszcze jakies 10 dni odczekaj i test..a pokaz poprzedni wykres masz jakis?

w ogole jestem tam na tej stronie,ale nie moge was znalezc:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

image

to mój wykres mam nadzieję że się udało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Stokrotka też myślę, że powinnaś skłamać jeśli chcesz skierowanie na badania. Chyba, że prywatnie. U mnie też tarczyca dała się we znaki i biorę Euthyrox. W przyszłym tygodniu kontrola. Niski trochę ostatnio miałam progesteron. Lekarka u której byłam ostatnio dała mi jeszcze skierowanie na USG w 12-14dc żeby zobaczyć pęcherzyki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

tu zawsze tak cicho ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

hej hej..chyba idzie @ ;-))) takze jest nadzieja,ze na wizycie bede po..ufff..

co tu tak cicho?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

zobaczymy co powie gin 16.09..mialam miec hcg zanim zaszlam w ciaze z blizniakami..gin powiedziala,ze w listopadzie (2013) mam przyjsc do niej i umowimy sie na hcg.. a 6.10.2013 okazalo sie,ze jestem w ciazy:-))

takze czekam do 16.09. na wizyte choc @ nadal brak i boje sie,ze dostane tuz przed 16.09 :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kochana,ja to bym na hcg poszła :) No chyba, ze z twinsami nie masz za bardzo jak ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

witam Kochane..

u mnie nadal brak @..piersi bola jak cholerka...od kilku dni.. w sb zrobilam kolejny test i negatywny..za tydz mam wizyte u gin..ah..boje sie,ze znowu prolaktyna..progesteron..tsh..:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (69 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

Odkurzacz samojezdny - robot - opinie (70 odpowiedzi)

Czy ktoś ma takie cudo ? Czy to w ogóle działa. Chciałam dziś kupić ale sprzedawca stanowczo mi...

Adwokat- rozwód- podział majatku (60 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....