Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziewczyny tamten wątek dosyć długi się zrobił więc zakładami nowy i proponuję listę starających się.Wg. schematu.
Nick-cykl starań-które dziecko-strata aniołka-termin @

STARACZKI:
kjopa3 - 0 - 2 - 1 - 04.07.2015
Sylwa
Inka
Nulka
Basiula
czarnulkaaa
Malina
Hania

Mam nadzieję,że się przyjmie i wpisujcie dane w listę. Będzie nam łatwiej.Jak którąś nie wie jak wpisać w listę to ją dopiszę. Zapraszam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Asiu, ja poszłam po pół roku do lekarza. Użyłam małego kłamstwa i powiedziałam, że staramy się od ponad roku. Dostałam skierowanie na komplet badań, okazało się, że mam podwyższoną prolaktynę. Brałam dostinex, prolaktyna i reszta hormonów była w normie, a ciąży dalej nie było. Lekarz zaczął mnie straszyć inseminacją i leczeniem jakie mnie czeka i jak całkiem odpuściliśmy, to się udało. I tak jestem w 4 m-cu ciąży:) Tak jak większość mówi, to chyba jest też w głowie, jak Ci zależy to nie wychodzi. Powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

cześć dziewczyny,
Staram się z mężem o drugie dziecię od maja. Na razie cisza, o pierwsze staraliśmy się rok.
mam pytanie o Waszych ginów, zastanawiam się nad zmianą, ponieważ mój sceptycznie podchodzi do ingerowania wcześniej niż rok starań naturalnych. Czy możecie polecić mi kogoś kto stara się w miare szybko wprowadzić leczenie?Najprawdopodobniej nie mam owu, i nieregularne cykle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Sylwa Gratulacje!!!
Ja od ginekologa dostałam skierowanie na USG żeby zobaczyć jak rosną jajeczka i czy pęka itp.
Witaj Stokrotko!!! Dość rzadko się tu ktoś udziela. Zachęcam do zalogowania się na Ovu Friend. Możesz spokojnie tam pogadać o problemach (progesteron, prolaktyna, tarczyca). Tutaj to zaraz minusują.
Ja tez biorę Euthyrox25 na razie. A w tym miesiącu progesteron miałam 13 z groszami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Witaj Stokrotko :D

Sylwa Gratulacje!! Laura będzie miała rodzeństwo!! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

hej Dziewczyny..

moge sie przylaczyc?

moja przygoda byla dluga..najpierw nie moglam zajsc w ciaze..prawie poltora roku staran,z tym,ze cykle mialam po 50-60 dni..mam hashimoto,za niski progesteron i za wysoka prl.. 9 mpcy trwalo nim sie uregulowalo..zaszlam..bliznieta:) urodzilam na koniec 36tc.. po porodzie dlugo nie mialam @..az 8 m-cy i wywolalan luteina..kolejna @ po 2 m-cach..a potem jak w zegarku co 28dni..i tak przez poltora roku..w lipcu stiwerdzilismy ze zaczynamy sie starac.. 02 lipca mialam @..i tak do teraz jej nie mam :( testy negatywne.. 16.09 mam gin..

ehh..
a tak bym chciala rodzenstwo dla blizniakow;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Super bardzo się cieszę Sylwa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Ja dziś rano przed pracą zrobiłam test i zobaczyłam dwie kreski:) cieszę się, ale i też zarazem boję... W pracy nie mogę dziś spokojnie na miejscu usiedzieć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Cześć Dziewczyny, i co tam słychać? Jakieś zmiany?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Pisałam wyżej
ovufriend.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

dziewczyny nie załamujcie się. Byłam z Wami w zeszłym roku.
Poroniłam w sierpniu, wiem jaki to ból:-(
Teraz jestem w 33 tygodniu ciąży.
Wiem, że wszyscy to powtarzają ale u mnie pomogło jedno- odpuścić!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Ja również dziękuję za gratulacje. Wy kochane też niedługo będziecie mamusiami zobaczycie :*

Zielone jabluszko - dołącz do naszego wątku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kjopa3 dzięki za gratulacje, napisz jakie to forum tez chętnie dołącze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kjopa a co ja mam powiedzieć? Za 2 tygodnie moje drugie dziecko byloby na swiecie. Jak patrze na watek mamus lipcowo sierpniowych i jak kazda po kolei rodzi i jest szczesliwa to mnie coraz mocniej boli (no nie ich szczęście tylko moje nieszczęście). Coraz częściej zastanawiam się żeby wogole nie wchodzić na to forum. Co to za inne forum? Pewnie baby boom?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Hsg- Badanie rentgenowskie macicy i jajowodów, które służy ocenie budowy i kształtu jamy macicy, drożności jajowodów oraz stanu błony śluzowej macicy.

Wejde niedlugo na ta strone :* moze podasz mi linka jak to nie problem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Czarnulkaaa podobno dużo kobiet po hsg zachodzi w ciągu trzech miesięcy w ciążę. Chyba udrazniają w tym badaniu jajowody tak?

Forum ovufriend.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kjopa3 - a mogłabyś podać namiar na to forum? Staram się z mężem o dzidzię, więc niedługo chciałabym zacząć udzielać się w wątku mam 2016 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kochana a co to za strona? Chetnie dolacze. Moj ginekolog mowi ze nie widzi nic w jajowodach ale 10 sierpnia mam zrobic wymaz s potem badanie hsg w invicta. I umowilam sie jeszcze do lekarza w invicta na 14 sierpnia.. Zobaczymy :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Zielone jabłuszko i Monika gratuluję!!!
Czarnulkaaa a będziesz miała udrazniane jajowody?? Wiesz to może powodować właśnie brak ciąży. No bo jak z niedrożnymi jajowodami?
Ją sobie jeszcze czasem myślę o mojej ciąży. Byłabym już w 23 tyg i niedługo bym rodziła. A teraz nie wiadomo kiedy i czy wogóle się doczekam dziecka. Ją siedzę na innym forum dla staraczek. Prowadzę wykres temperatur i mogę pogadac z dziewczynami na każdy temat. Śluzy, temperatury, przytulanko a nie tak jak tutaj zaraz wejdzie jakaś wścibska gęba której temat nie dotyczy i tylko minusy daje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Ja mam lekarza z Gdyni bo jestem z Gdyni moją ciążę prowadzi ten sam lekarz co pierwszą ciążę 2 lata temu. Pewnie lekarzem z Gdyni nie będziesz zainteresowana. Dolacz do watku mamusie marcowo kwietniowe 2016 tam juz jestem z kilkoma dziewczynami pogadamy o wszystkim :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

To gratulacje kochane :*
W krwi wyszlo ze to jednak nie przydatki.. Ale delikatna niedroznosc jajowodow :( lekarka w szpitalu mowila ze zdrowego jajowodu nie widac na usg. Dzis czeka mnie wizyta u mojego ginekologA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

I klasa - tornister i piórnik jaki?? (20 odpowiedzi)

Możecie podpowiedzieć jakie tornistry sprawdziły się waszym dzieciom w I klasie?? Czy w I klasie...

Ginekolog - Głodek Piotr - proszę o opinie (60 odpowiedzi)

W medicoverze pracuje lekarz jak w temacie. Czy którać z Was korzystała z Jego usług? Co o Nim...

Co myślicie o imieniu dla dziewczynki Zara? (171 odpowiedzi)

w Słupsku w urzedzie zarejstrowali,najdziwniejsze imiona slyszalam jeszcze alejandro kermit he...