Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziewczyny tamten wątek dosyć długi się zrobił więc zakładami nowy i proponuję listę starających się.Wg. schematu.
Nick-cykl starań-które dziecko-strata aniołka-termin @

STARACZKI:
kjopa3 - 0 - 2 - 1 - 04.07.2015
Sylwa
Inka
Nulka
Basiula
czarnulkaaa
Malina
Hania

Mam nadzieję,że się przyjmie i wpisujcie dane w listę. Będzie nam łatwiej.Jak którąś nie wie jak wpisać w listę to ją dopiszę. Zapraszam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Boli kiedy moja 5 letnia córka mówi, że ona pod choinkę to by chciała siostrę...żywą. A ja wiem że jej tego nie dam :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kjopa3 co się dowiedziałaś po wizycie u endokrynologa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Uda się Wam, zobaczycie :) Trzymam kciuki!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dzięki Kjopa za słowa otuchy! Tak każda z nas jest inna. Ja nie zamierzam się poddawać i kupię testy owulacyjne, takie z apteki może będą bardziej wiarygodne niż tez z drogerii- ktoś tu pisał iż jej maż stosował i też miał owu:) aż się nie chce wierzyć:)

Takie pytanko przyszłościowe dziewczyny gdzie byście chciały rodzic jeśli zajdziecie w ciążę? ja rozważam Kliniczną i Wojewódzki. Na Zaspie już byłam i miałam cc więc znam i było ok:) Rozgladam się tez za nowym lekarzem, kogo polecacie najlepiej na nfz i pracującego na Klinicznej? Za tydzień idę do mojej doktor chodze tam od lat w Sopocie na nfz, jest ok, ale w przypadku ciaży dojazd z Gdańska może być uciążliwy chyba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Ach tam po 30 nie jest ciężej zajść. Ja jestem 85 i teraz też problemy. Ogólnie często widzę, że z drugim dzieciątkiem jest kłopot zwłaszcza jeśli jest sporą różnica. Znam też sporo babeczek które po 30tce w tym moja mama zaszły i urodziły. Wiek raczej nie gra aż takiej roli. Mam koleżankę która wiele lat się starała o dziecko i w końcu dostałam wiadomość że się udało. Teraz ma 6 lat. Więc szansa jest zawsze. Zawsze płakałam i podziwiałam ją za to ile przeszła i jaka była dzielna. Ciąże biochemiczne, poronienia ach dopiero teraz tak naprawdę rozumie co czuła.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

To widać ze nie jestem sama w swoich nastrojach. Coraz częściej myślę, ze jednak po 30 stce to już gorzej zajść w ciażę. Rocznik 81 już jestem, dobrze ze mam już jedno dziecko w domu:) Biologia rządzi się swoimi prawami. Miłego dnia:) Nie traćmy jednak nadziei:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Zielone jabluszko mam to samo.. Jak jestem w sklepie,gdziekolwiek i pelno malutkich dzieci w wozkach lub kobiet z brzuszkiem i ja juz lY w oczach. Nie mowiac juz o tym jak widze ciuszki czy cos dla malenstw 😱 a ciagle jestem w jakis sklepach dla dzieci bo mam ich duzo w rodzinie i potem przezywam swieta,urodziny itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Powodzenia Kobitki, ja raz mam nadzieje a innego dnia już się nakręcam. Wczoraj na zakupach z mężem w jednym z hipermarketów mówię zobacz tu mają maleńkie dziecko w wózku, tu znowu a kobitka znów w ciąży! urodzaj, urodzaj ciężarówek ale jak widać nie wszystkim pisane od razu:)
Tak myślę ze może zakupię testy owulacyjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

No to Sylwa trzymam kciuki aby okazał się sensowny. On jest chyba endokrynolog i ginekolog.
Czarnulkaaa już myślałam że napiszesz że zobaczyłaś dwie kreseczki. Musiał być jakiś wirus cholerny. Trzymam mocno kciuki.
Ja sobie trochę odpuściłam w styczniu i w lutym zaskoczyło więc trochę w tym prawdy.
Ja mam teraz 5ty dzień cyklu więc owulka niedługo. Staram się nie nakręcać ale powiem Wam że jak czytam forum to się strasznie nakręcać i nie dopuszcza myśli że się nie uda. A potem boje się że znowu będę rozczarowana i tak przez kilka miesięcy. Ach te macierzyństwo 😁
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

dziewczyny podczytuję was trochę i trzymam kciuki :)
my z mężem staraliśmy się półtora roku zanim zaskoczyło, trochę nie wierzę w to gadanie że trzeba przestać myśleć o tym, zająć się czymś innym ale może odrobina sensu w tym jest, jak kupiłam orbitrek i zaczęłam ćwiczyć to zaskoczyło momentalnie i jestem w połowie ciazy
:)
powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

oj przytulam:( i sciskam! łączę się w bólu. W czerwcu minął rok jak działam z mężem bez zabezpieczenia. Oboje teoretycznie zdrowi i nic...Średnio co 2 miechy wydaję mi się ze jestem w ciąży i co i nic.. teraz czekam jak na szpilkach do około 20 lipca a 15 idę do ginekologa.. pewnie znów nic się nie zadzieje. Mamy już 10 latka na stanie ale jak na razie rodzeństwa na horyzoncie brak i swoje lata ja mam już 34:( Powodzenia !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziewczyny ostatnio tragicznie się czułam, "przytulałam muszle" mdliło mnie, nie miałam na nic siły,jak czułam jakiś zapach to leciałam do WC. wszyscy mówili do mnie " jesteś w ciązy" poszłam wczoraj zrobić bhcg i niestety, znowu nic. Jeszcze półtora miesiąca mam brać bromergon na zbicie prolaktyny jak do września się nie uda to mam isć do mojego ginekologa dostane skierowanie na badania a mój partner żeby zbadać nasienie. Chodze do dr Bednarza już kilka dobrych lat,jestem z niego bardzo zadowolona. mając 16 lat miałam nadżerkę tak duzą, że kobiety po ciązach takiej nie mają, później polipy w szyjce, 2 razy zapalenie przydatków i macicy, ciągle coś i to zawsze on mnie ratuje. Nie jeden lekarz powiedział mi, że mam się starać jak najszybciej bo mogę nie mieć dzieci.. Myśle co dalej robić, nie mam siły czekać do września :( Przytulamy się nie mysląc tylko o dziecku ale i ogólnie, nie tylko w dni płodne ale i zawsze kiedy mamy na to ochotę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kjopa3 umówiłam się do Sharmy. Wizytę mam na 15.07. więc Ty i tak będziesz wcześniej to daj znać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Oj kochana chyba Ci pozostanie wsiąść pierwszy lepszy termin u jakiegoś endo z tej Mediki i zobaczyć czy będzie ok. Sprubuj jeszcze z tym Sharmą w Invikcie też wygląda na ok. Jak szukałam endo to do Sharmy prywatnie czekało się niecały tydzień i nie poszłam bo znalazłam Orzechowską.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

dr. Obołończyk pierwszy wolny termin w połowie września :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Witam,
też mogę polecić dr. Obołończyka ( endomed na Opolskiej), pracuje również na oddziale endokrynologii w AM. Bez porównania do dr Kaźmierczaka, do którego chodziłam na NFZ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kuziemska Joanna , Łukasz Obołończyk w endomedzie sprubuj albo w Invikcie Sharma .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

ewela_ do profesora się nie dostałam, potwierdziło się to co napisałaś...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Wg. Opinii na necie to wygląda na dobrego lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Sylwa, nie korzystałam, ale podobno jest bardzo dobry. Jak zaczęła się moja przygoda z tarczycą to wiem, że w Endomedzie nie przyjmował już nowych pacjentów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Obniżenie /wypadanie macicy (1228 odpowiedzi)

Dziewczyny, które macie obniżenie /wypadanie macicy jak sobie radzicie? Ćwiczycie czy operujecie...

nie chcę nosić rękawiczek- co zrobić (22 odpowiedzi)

dziewczyny, moja córka uparła się i nie chce nosić rekawiczek. Na dworzu mróz, rączki czerwone,...

jaki BLENDER kupić? (37 odpowiedzi)

Hej, mam zamiar sama robić swojemu dzieciątku zupki i by wszystko dokładnie zmiksować potrzebny...