Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziewczyny tamten wątek dosyć długi się zrobił więc zakładami nowy i proponuję listę starających się.Wg. schematu.
Nick-cykl starań-które dziecko-strata aniołka-termin @

STARACZKI:
kjopa3 - 0 - 2 - 1 - 04.07.2015
Sylwa
Inka
Nulka
Basiula
czarnulkaaa
Malina
Hania

Mam nadzieję,że się przyjmie i wpisujcie dane w listę. Będzie nam łatwiej.Jak którąś nie wie jak wpisać w listę to ją dopiszę. Zapraszam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziewczyny czy któraś korzystała z usług Prof. dr hab. Sworczaka Krzysztofa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kjopa3 otrzymałam telefon z medici, że Anna Orzechowska- Pawiłojć jest na urlopie i będzie dopiero 21.08. i jest to pierwszy termin, na który może mnie umówić:/. Dziewczyny proszę o radę, jaki jest jeszcze dobry endokrynolog!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Witam wszystkie staraczki,

Podczytuję wątki w tym temacie od kwietnia 2014 gdy straciłam maleństwo w 8 tygodniu:( Po roku udało się ponownie i teraz jestem w 23 tygodniu ciąży :) Mam niedoczynność tarczycy i haschimoto i na dodatek już prawie 40 lat. Nie wiem czy ginekolodzy proponowali Wam stosowanie suplementu INOFOLIC- jak dla mnie bardzo skuteczny i szczerze polecam ( wspomaga jajeczkowanie i reguluje owulację) co u mnie miało duże znaczenie ze względu na nieregularne cykle. Życzę powodzenia i wytrwałości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Makuszka przykro mi. Ja straty aż tak nie przeżyłam bo w 10tym tyg zarodek miał tylko 4mm i nie było serduszka na szczęście. Trzeba być dobrej myśli, robić badania i wszystko unormować a na pewno będzie dobrze.
Sylwa daj znać jak termin wypadnie. Może uda się w przyszłym tygodniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

eh Nulka.... to był 11 tydzień. Obumarcie, po prostu serce przestało bić. Nie umiałam zostawić w szpitalu, zwłaszcza ze ta dziecinkę widziałam.... Zrobiłam badania, nadałam imię, pochowałam.
Może się uda za jakiś czas. Może wpadniemy do wspólnego wątku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

makuszka, strasznie mi przykro... :( szczegolnie, ze skoro znasz płeć, to chyba nie byla wczesna ciąża :(

Mam nadzieje, ze szybko sie uregulujesz i znowu bedziemy razem w wątku :)

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

makuszka bardzo Tobie współczuję :( co do starań musisz sama czuć, że jesteś gotowa. Ja na tą chwilę zajęłam się badaniami i nie do końca czuję się gotowa, aby starać się o drugie dziecko...
Kjopa3 to Ja mam na odwrót jak bym chciała iść do Bussa to tylko prywatnie a Orzechowską- Pawiłojć mam w pakiecie medici. Na tą chwilę czekam na sms-a z datą wizyty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Czesc dziewczyny. W sumie do staraczek powinnam dolaczyc już kilka miesięcy temu ale.... poki co lecze rany po stracie styczniowej. W niebie mam druga corke. Pierwsza ma dziś 3 latka i bardzo chciałabym dla niej rodzeństwo. Poki co wiem ze progesteron mam za nisko - dufaston już dostałam, TSH zrobiłam wczoraj - wynik 1,153 i PRL - wynik 34 (norma do 25) wiec znow musze wrocic do Dostinexu - kiedyś brałam go bo PRL rosnie mi od stresu. Poza tym mam wrazenie ze w tym roku wszystko mi idzie nie tak. Same kłopoty. Same stresy. I dlatego waham się już czy wogole wznowić starania....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Ja jestem z Orzechowskiej bardzo zadowolona. Byłam prywatnie a teraz idę do Bussa bo mam abonament w Luxmedzie a jak byłam u niej to jeszcze nie miałam. Nie wykluczone, że do niej jeszcze pójdę zapisałam się na połowę sierpnia bo nie wiem jak będzie z Bussem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kjopa3 dziękuję bardzo! Ja właśnie też patrzałam pobieżnie i znalazłam w Endomedzie Annę Orzechowską- Pawiłojć, i chciałam się Ciebie spytać, dlaczego do niej nie chodzisz, bo teraz widzę, że na konsultacje idziesz do Bussa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Już sprawdzałam kilka pierwszych przychodni dla Ciebie i w Endomedzie trafiłam na Annę Orzechowską- Pawiłojć i ją Tobie bardzo polecam bo właśnie u niej byłam na pierwszej wizycie. Wszystko na pewno dokładnie wytłumaczy i obejrzy wszystkie wyniki jakie będziesz miała i spyta o dolegliwości czy jakieś masz.
Z tego co widziałam to Polmed i Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy nie mają Endokrynologów. W Ivicta to pomieszane opinie a tu masz dr. Pawiłojć dlatego ją wybrałam
http://www.znanylekarz.pl/anna-orzechowska-pawilojc/endokrynolog-internista/gdansk?utm_source=mailing&utm_medium=email&utm_campaign=new_opinion_info
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

sylwa ja jestem początkująca więc nie znam lekarzy. mogę Ci jednak polecić jeśli ktoś da jakiś namiar na lekarza sprawdź opinie o nim na znznylekarz lub tym podobne. Tak znalazłam pierwszą endo ale prywatnie. Jak coś wyszukam to Ci napiszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Okazało się, że medica z daną placówką na Chełmie nie ma podpisanej umowy i nie mogę skorzystać z wizyty u Bussa. Mam do wyboru placówki takie jak Polmed, Invicta, Endromed, Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy dziewczyny czy z danych placówek możecie polecić jakiegoś dobrego endokrynologa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kjopa3 Ja do Bussa próbuję się zapisać w placówce ALERMEDICA Gdańsk Chełm, ul. Lipowicza 21 jeszcze nie mam wyznaczonego terminu dziś dostałam sms-a od medici, że jest w trakcie realizacji. Pewnie daj znać, bo może się okazać, że będziesz szybciej ode mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

cykle mam 28-30 dniowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Hej!
w zeszłym tygodniu miałam jeden dzień plamienia był to 29 dc i dalej nic, wiec chyba to nie mół byc okres? 30 dc zrobiłam test po południu i wyszła jedna kreska. dzis jest 34 dc czekam do soboty i zrobie test
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Sylwa dobra decyzja. Mówię Ci. Ja jestem zapisana do Bussa ale w Luxmedzie na 13 lipca więc napiszę co powiedział bo mamy podobne wyniki. Napewno będzie kazał mi dalej brać Euthyrox i myślę, że Tobie też przepisze. To bardzo dobry lekarz. No i lepiej dmuchać na zimne mi możesz nie wierzyć ale dobrze, że idziesz do specjalisty i będziesz pewniejsza. U mnie są dodatkowo objawy niedoczynności i mała tarczyca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Słuchajcie Dziewczyny z tym ginekologiem (dr. Puzio) to jest tak, że trafiła do niego tylko, dlatego iż posiadam z pracy grupowe ubezpieczenie z medica polska i postanowiłam skorzystać i wziąć skierowanie od niego, aby móc porobić badania w ramach ubezpieczenia medica. Ginekologa swojego, któremu ufam i chodzę prywatnie do niego od wielu lat jest Michał Szafran, ale właśnie w związku z tym, iż są to u niego wizyty tylko prywatne i skierowania na badania też płatne to tak jak wspominałam na początku postanowiła skorzystać z medici i dr. Puzio. Na tą chwilę właśnie próbuję umówić się z medici na konsultację do endokrynologa dr. Tomasza Buss i zobaczę, jakie padną decyzje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

kjopa3 - 0
Sylwa
Nulka
Basiula
czarnulkaaa-4
Malina
Hania
1985sloneczko-7
Luna 157-10
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Sylwa ginekolog powie swoje on nie jest specjalistą od hormonów. Ja w tamtym roku miałam TSH 1,5 i ogólna powiedziała, że poniżej 2 to idealne nic " tylko dzieci robić" . I co? 5 miesięcy starań , ciąża zakończona w 10tym tygodniu. Źle się rozwijała i w końcu zaczęłam krwawić i poroniłam. Po wszystkim zrobiono mi USG tarczycy z innego powodu i wyszedł guzek. Kazali zrobić TSH i ft4. Wyszły jak pisałam wyżej podobnie jak twoje. Poszłam do endokrynologa z guzkiem i widząc moje wyniki TSH, ft4 powiedziała, że w moim wieku TSH 2 to górna granica i nic jeszcze by z tym nie robiła ale jeśli chcę zajść w ciążę to musimy obniżyć TSH bo najlepiej jak jest przy 1 maksymalnie może mieć 1,5 ale to górna granica. Jeśli nie szkoda Ci kasy to ja byłam prywatnie u dr. Orzechowskiej- Pawiłojć można się umówić przez portal znany lekarz.pl. Ja mam bardzo duży żal do byłej mojej ogólnej, że zlekceważyła moje TSH i późniejsze objawy i zakończyło się to poronieniem. Wizyta prywatna kosztuje 110 zł i jest we Wrzeszczu. Pani dr. Pawiłojć ma same dobre opinie. Zobacz obie jesteśmy po poronieniu i mamy podobne wyniki hormonów u mnie już wiadomo, że przez to poroniłam więc chyba lepiej żebyś to sprawdziła u specjalisty niż przeżywać to jeszcze raz ( tfu tfu odpukać).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

co myślicie o mieszkaniach w Falowcu (72 odpowiedzi)

mam zamair kupić mieskzanie i zastanawiam się nad falowcem

Jaki prezent na komunię dla dziewczynki? (33 odpowiedzi)

Macie jakieś pomysły? Prezent czy raczej pieniądze? Dodam, że na przyjęciu będzie dość dużo...

jaką kupić prostownice???? (50 odpowiedzi)

hey,dziewczyny prosze o rade,zamierzam kupic prostownice byłam dzis na polowaniu ale wybor jest...