Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziewczyny tamten wątek dosyć długi się zrobił więc zakładami nowy i proponuję listę starających się.Wg. schematu.
Nick-cykl starań-które dziecko-strata aniołka-termin @

STARACZKI:
kjopa3 - 0 - 2 - 1 - 04.07.2015
Sylwa
Inka
Nulka
Basiula
czarnulkaaa
Malina
Hania

Mam nadzieję,że się przyjmie i wpisujcie dane w listę. Będzie nam łatwiej.Jak którąś nie wie jak wpisać w listę to ją dopiszę. Zapraszam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziewczyny czy któraś korzystała z usług Prof. dr hab. Sworczaka Krzysztofa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kjopa3 otrzymałam telefon z medici, że Anna Orzechowska- Pawiłojć jest na urlopie i będzie dopiero 21.08. i jest to pierwszy termin, na który może mnie umówić:/. Dziewczyny proszę o radę, jaki jest jeszcze dobry endokrynolog!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Witam wszystkie staraczki,

Podczytuję wątki w tym temacie od kwietnia 2014 gdy straciłam maleństwo w 8 tygodniu:( Po roku udało się ponownie i teraz jestem w 23 tygodniu ciąży :) Mam niedoczynność tarczycy i haschimoto i na dodatek już prawie 40 lat. Nie wiem czy ginekolodzy proponowali Wam stosowanie suplementu INOFOLIC- jak dla mnie bardzo skuteczny i szczerze polecam ( wspomaga jajeczkowanie i reguluje owulację) co u mnie miało duże znaczenie ze względu na nieregularne cykle. Życzę powodzenia i wytrwałości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Makuszka przykro mi. Ja straty aż tak nie przeżyłam bo w 10tym tyg zarodek miał tylko 4mm i nie było serduszka na szczęście. Trzeba być dobrej myśli, robić badania i wszystko unormować a na pewno będzie dobrze.
Sylwa daj znać jak termin wypadnie. Może uda się w przyszłym tygodniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

eh Nulka.... to był 11 tydzień. Obumarcie, po prostu serce przestało bić. Nie umiałam zostawić w szpitalu, zwłaszcza ze ta dziecinkę widziałam.... Zrobiłam badania, nadałam imię, pochowałam.
Może się uda za jakiś czas. Może wpadniemy do wspólnego wątku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

makuszka, strasznie mi przykro... :( szczegolnie, ze skoro znasz płeć, to chyba nie byla wczesna ciąża :(

Mam nadzieje, ze szybko sie uregulujesz i znowu bedziemy razem w wątku :)

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

makuszka bardzo Tobie współczuję :( co do starań musisz sama czuć, że jesteś gotowa. Ja na tą chwilę zajęłam się badaniami i nie do końca czuję się gotowa, aby starać się o drugie dziecko...
Kjopa3 to Ja mam na odwrót jak bym chciała iść do Bussa to tylko prywatnie a Orzechowską- Pawiłojć mam w pakiecie medici. Na tą chwilę czekam na sms-a z datą wizyty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Czesc dziewczyny. W sumie do staraczek powinnam dolaczyc już kilka miesięcy temu ale.... poki co lecze rany po stracie styczniowej. W niebie mam druga corke. Pierwsza ma dziś 3 latka i bardzo chciałabym dla niej rodzeństwo. Poki co wiem ze progesteron mam za nisko - dufaston już dostałam, TSH zrobiłam wczoraj - wynik 1,153 i PRL - wynik 34 (norma do 25) wiec znow musze wrocic do Dostinexu - kiedyś brałam go bo PRL rosnie mi od stresu. Poza tym mam wrazenie ze w tym roku wszystko mi idzie nie tak. Same kłopoty. Same stresy. I dlatego waham się już czy wogole wznowić starania....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Ja jestem z Orzechowskiej bardzo zadowolona. Byłam prywatnie a teraz idę do Bussa bo mam abonament w Luxmedzie a jak byłam u niej to jeszcze nie miałam. Nie wykluczone, że do niej jeszcze pójdę zapisałam się na połowę sierpnia bo nie wiem jak będzie z Bussem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kjopa3 dziękuję bardzo! Ja właśnie też patrzałam pobieżnie i znalazłam w Endomedzie Annę Orzechowską- Pawiłojć, i chciałam się Ciebie spytać, dlaczego do niej nie chodzisz, bo teraz widzę, że na konsultacje idziesz do Bussa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Już sprawdzałam kilka pierwszych przychodni dla Ciebie i w Endomedzie trafiłam na Annę Orzechowską- Pawiłojć i ją Tobie bardzo polecam bo właśnie u niej byłam na pierwszej wizycie. Wszystko na pewno dokładnie wytłumaczy i obejrzy wszystkie wyniki jakie będziesz miała i spyta o dolegliwości czy jakieś masz.
Z tego co widziałam to Polmed i Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy nie mają Endokrynologów. W Ivicta to pomieszane opinie a tu masz dr. Pawiłojć dlatego ją wybrałam
http://www.znanylekarz.pl/anna-orzechowska-pawilojc/endokrynolog-internista/gdansk?utm_source=mailing&utm_medium=email&utm_campaign=new_opinion_info
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

sylwa ja jestem początkująca więc nie znam lekarzy. mogę Ci jednak polecić jeśli ktoś da jakiś namiar na lekarza sprawdź opinie o nim na znznylekarz lub tym podobne. Tak znalazłam pierwszą endo ale prywatnie. Jak coś wyszukam to Ci napiszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Okazało się, że medica z daną placówką na Chełmie nie ma podpisanej umowy i nie mogę skorzystać z wizyty u Bussa. Mam do wyboru placówki takie jak Polmed, Invicta, Endromed, Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy dziewczyny czy z danych placówek możecie polecić jakiegoś dobrego endokrynologa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kjopa3 Ja do Bussa próbuję się zapisać w placówce ALERMEDICA Gdańsk Chełm, ul. Lipowicza 21 jeszcze nie mam wyznaczonego terminu dziś dostałam sms-a od medici, że jest w trakcie realizacji. Pewnie daj znać, bo może się okazać, że będziesz szybciej ode mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

cykle mam 28-30 dniowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Hej!
w zeszłym tygodniu miałam jeden dzień plamienia był to 29 dc i dalej nic, wiec chyba to nie mół byc okres? 30 dc zrobiłam test po południu i wyszła jedna kreska. dzis jest 34 dc czekam do soboty i zrobie test
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Sylwa dobra decyzja. Mówię Ci. Ja jestem zapisana do Bussa ale w Luxmedzie na 13 lipca więc napiszę co powiedział bo mamy podobne wyniki. Napewno będzie kazał mi dalej brać Euthyrox i myślę, że Tobie też przepisze. To bardzo dobry lekarz. No i lepiej dmuchać na zimne mi możesz nie wierzyć ale dobrze, że idziesz do specjalisty i będziesz pewniejsza. U mnie są dodatkowo objawy niedoczynności i mała tarczyca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Słuchajcie Dziewczyny z tym ginekologiem (dr. Puzio) to jest tak, że trafiła do niego tylko, dlatego iż posiadam z pracy grupowe ubezpieczenie z medica polska i postanowiłam skorzystać i wziąć skierowanie od niego, aby móc porobić badania w ramach ubezpieczenia medica. Ginekologa swojego, któremu ufam i chodzę prywatnie do niego od wielu lat jest Michał Szafran, ale właśnie w związku z tym, iż są to u niego wizyty tylko prywatne i skierowania na badania też płatne to tak jak wspominałam na początku postanowiła skorzystać z medici i dr. Puzio. Na tą chwilę właśnie próbuję umówić się z medici na konsultację do endokrynologa dr. Tomasza Buss i zobaczę, jakie padną decyzje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

kjopa3 - 0
Sylwa
Nulka
Basiula
czarnulkaaa-4
Malina
Hania
1985sloneczko-7
Luna 157-10
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Sylwa ginekolog powie swoje on nie jest specjalistą od hormonów. Ja w tamtym roku miałam TSH 1,5 i ogólna powiedziała, że poniżej 2 to idealne nic " tylko dzieci robić" . I co? 5 miesięcy starań , ciąża zakończona w 10tym tygodniu. Źle się rozwijała i w końcu zaczęłam krwawić i poroniłam. Po wszystkim zrobiono mi USG tarczycy z innego powodu i wyszedł guzek. Kazali zrobić TSH i ft4. Wyszły jak pisałam wyżej podobnie jak twoje. Poszłam do endokrynologa z guzkiem i widząc moje wyniki TSH, ft4 powiedziała, że w moim wieku TSH 2 to górna granica i nic jeszcze by z tym nie robiła ale jeśli chcę zajść w ciążę to musimy obniżyć TSH bo najlepiej jak jest przy 1 maksymalnie może mieć 1,5 ale to górna granica. Jeśli nie szkoda Ci kasy to ja byłam prywatnie u dr. Orzechowskiej- Pawiłojć można się umówić przez portal znany lekarz.pl. Ja mam bardzo duży żal do byłej mojej ogólnej, że zlekceważyła moje TSH i późniejsze objawy i zakończyło się to poronieniem. Wizyta prywatna kosztuje 110 zł i jest we Wrzeszczu. Pani dr. Pawiłojć ma same dobre opinie. Zobacz obie jesteśmy po poronieniu i mamy podobne wyniki hormonów u mnie już wiadomo, że przez to poroniłam więc chyba lepiej żebyś to sprawdziła u specjalisty niż przeżywać to jeszcze raz ( tfu tfu odpukać).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ręczniki... Gdzie warto kupić aby nie zbankrutować? (22 odpowiedzi)

Witam, czeka mnie wymiana ręczników... no dobre z 10 sztuk. Poprzednie były z ikea i polskiej...

Co Za Sąsiedzi.... (109 odpowiedzi)

Mieszkam w bloku i szanuję swoich sąsiadów. Niedawno urodziłam synka. Myślałam, że coś się zmieni...

Życie w Anglii- jak to teraz wygląda ? (61 odpowiedzi)

Mam pytanie do forumek, które postanowiły wyprowadzić się z naszego pięknego Kraju i żyją w...