Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziewczyny tamten wątek dosyć długi się zrobił więc zakładami nowy i proponuję listę starających się.Wg. schematu.
Nick-cykl starań-które dziecko-strata aniołka-termin @

STARACZKI:
kjopa3 - 0 - 2 - 1 - 04.07.2015
Sylwa
Inka
Nulka
Basiula
czarnulkaaa
Malina
Hania

Mam nadzieję,że się przyjmie i wpisujcie dane w listę. Będzie nam łatwiej.Jak którąś nie wie jak wpisać w listę to ją dopiszę. Zapraszam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Sylwa, to dziwne podejście ma Twój ginekolog. Inne są normy hormonów dla starej babci a inne dla kobiety starającej się o dziecko...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kjopa3 mój lekarz ginekolog po przebadaniu mnie ginekologicznie stwierdził, że jest wszystko w jak najlepszym porządku. Dając Mi skierowania na badania poinformował mnie cytuję'' jeżeli na danych wynikach nie pojawią się strzałeczki do góry tudzież na dół oznaczać to będzie, że jest wszystko w jak najlepszym porządku i jak najbardziej jest to dla Pani zielone światło''. Pomimo tego i tak się umówię do Niego niech spojrzy na dane badania. Trochę Mnie zaniepokoiłaś, bo Ja też jestem przekonana, że jak się wszystko mieści w granicach i nie ma tych strzałek to jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

dziewczyny dołączam się do starających...

1985sloneczko, miałam taki sam termin jak Ty 10/2013 (podczytywałam forum), wtedy udało się za pierwszym podejściem, teraz też się staramy:)
to już 10 cykl... na początku była podwyższona prolaktyna, więc dostałam tabletki, reszta wyników ok, jak się nic nie zmieni do października to już konkretne badania czekają - drożności jajowodów i nasienia:( szukalam info o badaniu drożności - wychodzi na to że mało to przyjemne badanie..:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

poradzcie...... to wiec poradzę, idź do lekarza !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Sylwa to nie są dobre wyniki. Przy takim TSH 2 i niskim ft4 ciężej może być zajść w ciążę a na pewno utrzymać. Ja mam TSH 2 i ft4 14 i dostałam od endokrynologa Euthyrox 12,5. Endo powiedziała że powinno być TSH ok 1 a ft4 przy górnej granicy. Takie przy dolnej granicy oznacza że tarczyca mało produkuje hormonów. Więc leki muszę brać dopóki się staram i w ciąży na pewno a po ciąży się zobaczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

poradzcie... od 2 dni mam krew w pochwie a na wewnatrz nic. dzis troche mam na wkładce...brzuch mnie nie boli a zawsze jak miałam okres to bolał bardzo dzis 29 dc. nie wiem czy to okres czy cos innego oczywiscie staramy sie z mezem o dziecko.
piersi i sutki bolały tydzien temu teraz tez nic nie boli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Ja Kjopa3 poroniłam 03.04. i od tamtego czasu tydzień w tydzień byłam chora wszystkie wirusy były moje. Teraz trochę się uspokoiło i zrobiła dane badania. Co do prolaktyna(PRL) mam na poziomie 398.2, hormon tyreotropowy (TSH) mam na poziomie 2.040 a tyroksynę wolną (FT4) na poziomie 15.4.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Sylwa a możesz podać jakie masz wyniki TSH i ft4? To masz ładne wyniki ją poroniłam pod koniec kwietnia początek maja i mam bardzo dużą anemię. Jutro jadę skontrolować wyniki czy są lepsze bo w takim stanie to nie bardzo zachodzić w ciążę znowu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Ja już po badaniach a więc prolaktyna(PRL); hormon tyreotropowy (TSH), tyroksyna wolna (FT4) wszystko w normie. W morfologii obniżone neutrocyty, podwyższone monocyty oraz eozynocty a w moczu podwyższony stan kwasu askorbinowy. Muszę teraz iść tylko na konsultację z danymi wynikami do lekarza i zobaczę, co dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

My mamy siódmy cykl starań ;) Spokojnie w końcu na każdego przyjdzie pora :) (przy Synku udało się w 25cyklu) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziekuje dziewczyny! Mam nadzieje ze sie uda!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

czrnulkaaa to jakieś pięć cykli. Ja się staram od października z tym że w lutym w 5 tym cyklu zaszłam w ciąże ale w 10 poroniłam. Więc głowa do góry. U mnie wyszło nieco za wysokie TSH jak na starania o ciążę i jestem na hormonach, żelazie i teraz włączam kas foliowy. Teraz dałam spokój ze staraniem jestem po owu i po tej @ zaczynam od nowa. Mam nadzieję, że pójdzie szybciej niż ostatnio i bez złych zakończeniach. W końcu się uda zobaczysz. A Inka sorki za listę nie doczytałam dokładnie :-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

STARACZKI:
kjopa3 - 0 - 2 - 1 - 04.07.2015
Sylwa
Nulka
Basiula
czarnulkaaa
Malina
Hania
1985sloneczko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Czarnulkaaa co to za smutek, głowa do góry przyjdzie odpowiedni czas i zostaniesz mamą:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Ja sie staram od konca lutego :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

ja sie nadal staram ;) po prostu nie pisze bo zadnych zmian u mnie ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Mi się udało ja już w 3 miesiącu jestem.Życzę powodzenia drogie panie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

czym czyscic meble na wysoki polysk? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie

Czy jest sens karac dwuletnie dziecko? (29 odpowiedzi)

Dziewczyny, moj maz ostatnio za zle zachowanie zaczal sadzac synka do kata. Maly wtedy bardzo...

Matka chrzestna bez bierzmowania? Gdzie? (49 odpowiedzi)

Hey, Bardzo zależy mi na tym, aby moja siostra była matką chrzestną mojej córeczki. Nasz ksiądz...