Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziewczyny tamten wątek dosyć długi się zrobił więc zakładami nowy i proponuję listę starających się.Wg. schematu.
Nick-cykl starań-które dziecko-strata aniołka-termin @

STARACZKI:
kjopa3 - 0 - 2 - 1 - 04.07.2015
Sylwa
Inka
Nulka
Basiula
czarnulkaaa
Malina
Hania

Mam nadzieję,że się przyjmie i wpisujcie dane w listę. Będzie nam łatwiej.Jak którąś nie wie jak wpisać w listę to ją dopiszę. Zapraszam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

jaki koszt wizyty i u kogo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Robiłam prywatnie- Gabinety przy Piecewskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

robiłas monitoring prywatnie czy na nfz i gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kruszynka a miałaś monitorowany cykl? Mi właśnie tak udało się zajść w ciążę. Przy czym udało się akurat w miesiącu, w którym mieliśmy remont i odpuściłam sobie kompletnie. Niestety, psychika ma ogromne znaczenie, ale rozumiem Ciebie, że trudno też po prostu odpuścić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

ja robiłam badanie amh i mam obnizona płodnośc wynik 1,06 ale na innym forum dzxiewczyna przy amh 0,833 zachodziła i ma 2 dzieci, b=yc moze jest inna przyczyna, spróbuje ta prolaktyne zrobic bo tsh i ft4 w normie, chce isc na monitoring ale na nfz, nie wiem czy mi zrobia na fundusz....
w stycznu 2017 idziemy sia badac razem z mezem jeżei do tego czasu nie zajde
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

asia87 gratulacje :)

kjopa, domyslam się co czujesz bo ja 6lat się starałam o potomstwo i lekarze do których chodziłam w ramach nfz nie zlecili mi o tyle lat zadnego badania. Jedynie prywatne wizyty u cipkogrzebka skutkowały spisem badan dość kosztownych. 3mam za Ciebie kciuki.

Kate mi tez chce sie ciagle spac i czuje się przemęczona ale mimo to mam ochote na przytulanki. Ale jak już ma do czegoś dojśc to mi w glowie rodzi się myśl czy w tym miesiacu zajde w ciąże.

Wkurzam sie gdy ktoś wokól mówi, że mamy odpuścić. Wiem, źe powinna przestać myśleć o ciąży ale nie ma włącznika i wyłącznika w głowie który w danym momencie pozwala ie mysleć o ciąży.
Przestałam mierzyc temp bo mam wrażenie że to też mnie nakręcalo tym bardziej ze paromiesięczne obserwacje do żadnego wniosku mnie nie doprowadzily :(

W pon ide do ginekologa a to będze 16dc i zobaczymy czy woogle sprawdzi czy jest owulacja.

Wszystkim staraczkom zycze dobrego samopoczucia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Cześć kobitki :)
Mogę się dołączyć?
Od października staramy się z mężem o dzidzię, na poczatku było bez spiny ale im dłużej nic z tego nie wychodzi tymbardziej ja popadam w jakąś panikę...
Przez 8 lat, z krótkimi przerwami stosowałam antykoncepcję hormonalną (tabletki, krążki) i tak się teraz zastanawiam czy to aby nie ma wpływu na to, że teraz nie mogę zajść...
Pamiętam czasy gdy nawet podczas brania pigułek i stosowania prezerwatywy miałam stresa, że mogę "wpaść", a teraz tyle czasu bez niczego i nic... Czy to nie jest złośliwość losu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

kjopa- a badałaś może prolaktynę normalną i po obciążeniu? U mnie od tego badania się zaczęło i od razu bingo. Możesz zrobić to niemal w każdym laboratorium na własną rękę, więc polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

nie zostałas sama ja nadal walcze, choc juz wtym cyklu odpuszczam całkowicie, na seks tez nie mam ochoty bo ostatnimi czasy bardzo chce mi sie spac jestem bardzo zmeczona i rano i wieczorem dzis juz 17 dc a przytulanki były raptem raz w 12dc...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Asia super. Gratuluję i życzę spokojnej ciąży :-)

Ja tu chyba zostałam sama :-P. Nadal cisza.Byłam u lekarki ostatnio i się bardzo zdenerwowałam. 1,5 roku starań , ciąża rok temu (do 10 tyg.) i tylko słyszę jest pani młoda ma pani czas, ciąża była to trzeba działać będzie znowu. Fajnie ale kiedy za 5 lat? Trzeba działać a co ja robię cały czas? Żadnych badań nie zlecą nawet bo ciąża była i na pewno jest ze mną wszystko ok. No nic chyba syn zostanie jedynakiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Cześć staraczki :)
kiedyś tam się odezwałam,że z mężem staramy się o drugie.
No i właśnie sie udało :D 2 krechy
zarażam Kochane
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Cześć Staraczki
cisza zapadła....

dostałam w weekend @ więc z nici z kolejnego cyklu starań. Ludzie wokół mówią odpuściecie sobie .....eh jak to się łatwo mówi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

SUPER BETA :)

TEMP NARAZIE SIE UTRZYMUJE
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Beta 2708 :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Basiula super Gratuluje!!! Jeżeli to Cię uspokoiło to dobrze, że poszłaś na wizytę i betę. Trzymam kciuki i życzę spokojnej ciąży.

Kate nie martw się też mam w sumie 13cs teraz. W 5 cyklu zaszłam na krótko i od kwietnia cisza. Na pewno się uda. Jesteś na OF więc na pewno widziałaś różne historie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

nie stymuluje sie narazie.

dzis temp. wzrosla 26dc

basia gratulacje!!!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dzięki bardzo dziewczyny! Byłam wczoraj u gina, widział pęcherzyk ciążowy ale zarodka nie widział (powiedział, że to jeszcze za wcześnie). Dzisiaj robiłam betę, wynik będzie pewnie po południu :) A za tydzień mam wizytę już u swojego gina - może wtedy będzie widać coś więcej :) Dzięki za dobre słowa i trzymam kciuki za Was wszystkie, które się starają!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

basiula gratuluje :) 3mam kciuki za szcześliwe rozwiązanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Basiula gratulacje, nie wkręcaj sobie, to najgorsze co może być wymyślać coś sobie ale za dużo w necie czytać, a czemu w ogóle masz takie wątpliwości,że testy pozytywne a ciąży może nie być? Dlatego mimo wszystko ja bym zrobiła bete. A do gina idź, będziesz spokojniejsza, choć nie nastawiaj się że cokolwiek będzie widać.
Kate spokojnie uda się, i z mniejszą rezerwą dziewczyną się udaje. Też jestem na ovufriend, o pierwsze starałam się właśnie 13m. Na pewno się uda. A stymulujesz się jakoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziękuję :) Nie wiem czy dobrze robię ale umówiłam się dzisiaj do gina. Nie wytrzymam do 04.02. Wiem, że różnie może się podziać ale skoro mam możliwość umawiać się nawet i codziennie do gina to idę. I za tydzień też pójdę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wycieczka w przedszkolu (41 odpowiedzi)

Córka ma mieć w piątek wycieczkę w przedszkolu, jadą autokarem do Pucka i Rzucewa. No i tak się...

jaki BLENDER kupić? (37 odpowiedzi)

Hej, mam zamiar sama robić swojemu dzieciątku zupki i by wszystko dokładnie zmiksować potrzebny...

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (68 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...