Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziewczyny tamten wątek dosyć długi się zrobił więc zakładami nowy i proponuję listę starających się.Wg. schematu.
Nick-cykl starań-które dziecko-strata aniołka-termin @

STARACZKI:
kjopa3 - 0 - 2 - 1 - 04.07.2015
Sylwa
Inka
Nulka
Basiula
czarnulkaaa
Malina
Hania

Mam nadzieję,że się przyjmie i wpisujcie dane w listę. Będzie nam łatwiej.Jak którąś nie wie jak wpisać w listę to ją dopiszę. Zapraszam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziewczyny czy któraś z Was bierze luteinę dopochwowo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Nulka również gratuluję !!!

Ja jak karmiłam to pierwszy @ dostałam po 11 miesiącach :-P . A i tak się zabezpieczaliśmy a teraz rok bez i d*pa. Żeby człowiek wiedział to by nic nie używał bo i po co :-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Nulka gratuluje :)

u mnie już @ na końcówce. Temp jeszcze nie zaczęłam mierzyć bo czekam na termometr. Kupiłam przez internet mt16c2 :) i czekam az mi przyślą. mam nadzieje, że szybko dojdzie bo chce już zacząć mierzyć. Ciekawa jestem czy będę w tym systematyczna czy to słomiany zapał.

1października idę do ginekologa i ciekawa jestem co mi powie. Z pewnością zrobi mi usg i powie czy owulka była. Karmie piersią więc zdaję sobie sprawę, iż spora część kobiet zachodzi w ciąże mimo KP ale jednak chyba większa cześć podczas kP tak szybko nie zachodzi w ciaże. Mam czas do maja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Jak to się mówi na OvuFr " luz w d*pie i do przodu" :-) Niestety ale to nie zawsze wszystko. Jeżeli przeszkadzają hormony lub choroba kobiety czy mężczyzny to luz nie pomoże. Więc jak coś to wyregulować organizm i całkowity luz. Ja miałam teraz monitoring i cykl bezowulacyjny więc luz niestety owulacji mi nie wywoła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

gratuluje nulka! potwierdzam ze jak mniej zalezy to wychodzi. W listopadzie podeszłam na luzie i udało się zaraz, tyle ze w styczniu radość umarla rownie szybko jak przyszla.
Teraz ciśnienie jest chyba zbyt duże aby się udało.
Powodzenia nulka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Ja sie dziewczyny wypisuje z watku, aktualnie 10tc :)
Nasze podejscie bylo na zasadzie bedzie to bedzie, nie to nie.... dalismy sobie 3mce na starania i za pierwszym razem sie udało... z pierwszym strasznie chcialam i starania trwaly kilka mcy...
Takze jestem wyjatkiem potwierdzajacym regułe, im mniej Ci zalezy tym szybciej wychodzi ;)

Pozdrawiam i zycze powodzenia !!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Hej, byłam u gina, niestety PCO, przy synku też musiałam się leczyc trwało to rok, mam nadzieje,że teraz pójdzie szybciej :) Trzymam kciuki za Was.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kruszynka, moim zdaniem lepiej elektroniczny. Tak jak Kate pisała, bardzo ważny jest w miarę dokładny wynik. Ja od ponad roku używam termometru Microlife MT 16C2.
Pamiętaj tylko, że po porodzie powrót do pełnej płodności też trochę inaczej wygląda i te cykle mogą znowu potrzebować trochę czasu, by się odpowiednio uregulować. Szczególnie jeśli np. nadal karmisz piersią.
Trzymam kciuki :)

Kate, trzymaj się ciepło. Może trzeba, że tak powiem "wyluzować" i jakoś to samo wyjdzie. Nie zaprzestawaj obserwacji. Każdy cykl jest ważny :) Trzymaj się :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

do mnie przyszła wczoraj @ na poczatku plamiłam a wieczorem sie rozkreciała...
a tem dopiero dzis spadła...
najlepszy jest termometr elektroniczny bo mierzy do 2 miejsca po przecinku a to jest wazne wtedy dokładniewidać spadek i wzrost temp
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

dostałam pierwszą @ od czasu porodu. Mam zamiair zacząc od jutra mierzyc temp i zastanawiam sie jaki termometr jest najlepszy. cyfrowy czy rteciowy? Widzę, że bardzo dokladne wyniki podajecie wiec chyba tylko elektorniczny wchodzi w gre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

super!!! oby tak dalej:-) a cos Tobie dolega? bol piersi, czy cos?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

image

temp. w góre poszła czekam na rozwój wydarzeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

dziewczny chyba nici z ciązy dzis temp. spadła. Jeżeli jutro tez sopadnie to znaczy żę @ się zbliża...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kilka razy kłuło mnie w brzuchu, więc myślałam, że to okres. A tak to nie miałam innych objawów chyba... Przyznam szczerze, że nawet nie pamiętam :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

A jakie mialyscie objawy jeszcze przed terminem @? Czy wogole nic nie czulyscie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Najlepiej myśleć pozytywnie, ale nie tylko i wyłącznie o ciąży. Trzeba "wrzucić na luz". Wiem, że mi może łatwo przychodzi takie myślenie, bo chcieliśmy dziecka i w pierwszej próbie się udało. Ale absolutnie nie można się zadręczać ciągłym myśleniem o ciąży i niepowodzeniach. Dlatego myśl jak najbardziej pozytywnie - nie nastawiaj się, ale i nie zakładaj od razu, że na pewno się nie uda :) Trzeba znaleźć "złoty środek" we wszystkim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

no najpierw zatestuje domowym testem mam 2 :P
a póxniej oczywiście pójde na bętę
no ale nie przezywam...bouak nici z tego to bez sensu sie nakrecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Teoretycznie temp. przed okresem powinna spaść. Ale widzisz. U mnie rosła i spadała, a miesiączki nie było :) Więc w sumie z testowaniem masz rację - wstrzymaj się jeszcze kilka dni. Trochę stresów na pewno masz, więc to wszystko może też się poprzesuwać. Ale trzymam za Was kciuki :) Jak gdzieś z 5-6 dni po spodziewanej miesiączce nadal jej nie będzie, to udaj się na betę - to rozwieje wszelkie wątpliwości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

no czyli wypada w terminie @
się okaży czy ta temp przypadkiem nie spadnie....
niewierze narazie w to ;)
tyle juz czasu się staramy
no ale nic tzreba mieć nadzieje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

heke ja juz tyle wydałam na testy ze poczekam jeszzce troche.
@ powinna byc 21-22.09 jeżeli nie przyjdzie i temp nie bedzie spadac to zrobię test 23.09.
od czasu jak mierze temp nie robię testów przed terminem @ i widze wszystko jak na dłoni czy a przyjdzie bo zawsze 2-3 dni przed @ temp powoli spada.
najbliższe dni to bedzie dla mnie wieczność...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

rolety rzymskie kto ma? (33 odpowiedzi)

http://img62.imageshack.us/img62/6410/rolt.jpg Uploaded with ImageShack.us może podpowiecie :...

szkola podstawowa nr 80 i numer 5 na Zaspie - proszę o opinie (21 odpowiedzi)

Czy ktoras z Mam zechcialaby sie wypowiedziec na temat tych szkol .z gory dziekuje :)

Dobry ortodonta (27 odpowiedzi)

dla osoby dorosłej, wada zgryzu, znacie kogoś?