Kto zapuszcza włosy? :)

Zabrałam się za zapuszczanie włosów - od lat miała krótkie, bardzo. Obecnie mija mi 4 miesiąc, są pewne postępy, ale wchodzę chyba w najgorszą fazę kompletnego siana.

Komuś się udało odhodować długie od króciutkiej fryzurki i ile wam to zajęło? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

o jak dobrze znam ten problem! Przez całe życie miałam fazy długich włosów i krótkich. Np. jak głupia myślałam że skoro jestem dziewczyną to powinnam mieć długie włosy. Wyglądałam koszmarnie. Wkońcu mama namówiła na krótką fryzurę a'la biznezwoman. Wyglądałam super. Po czym spodobał mi się facet, o którym wiedziałam że lubi dziewczyny z długimi włosami i znów zaczęłam zapuszczać. Nie muszę mówić jak wyglądałam. Zanim urozły mi do ramion facet zmienił dziewcyny ze trzy razy w tym jedną z krótkimi włosami. Oczywiście nie byłam to ja. Teraz zapuszczam do ślubu i męczy mnie to bardzo, a normalnie noszę boba jak Victoria Bakham. Wyglądam wtedy najlepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

ja tez zaczęłam zapuszczać włosy parę miesięcy przed ślubem, ale zastanawiam się czy możne już ich nieobciąc, im dłuższe tym wydaje mi się ze jest ich coraz mniej tzn. że są cieńsze.Sama nie wiem co robić. może jeszcze trochę poczekam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

Ponad miesiąc temu miałam włosy do ramion, lecz miałam zbyt banalną fryzurę, dlatego chciałam wycieniować je po całości... Fryzjerka jednak nie zrozumiała mnie i dzisiaj pewnie miałabym już za ramiona a na dzień dzisiejszy znów mam je do ramion, choć tył został tak ścięty, że jest dłuższy od całości. Od zawsze miałam długie włosy i parę miesięcy też miałam bardzo długie, lecz codziennie prostowanie i układanie ich tak mnie męczyło, że sama podcięłam sobie końcówki a później dopiero wyrównałam u fryzjera. I w tym momencie zgasił on moje ambicje. Kompletnie mi się nie podobała fryzura a układanie było koszmarem. Od czasu, kiedy miałam bardzo krótkie, urosły mi chyba z 3cm i to w ponad miesiąc. Jestem zadowolona z postępów moich włosów, ale wiem, że to potrwa jeszcze z 2 lata :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

Ja własnie skróciałam włosy i teraz tego żałuje. Trzeba jednak zacisnąć zęby i przetrzymać ten najgorszy okres, niż później żałować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

Ja się nie złamię. Złapałam już patent - regularnie podcinać tylko grzywkę i tył, reszta niech sobie rośnie wedle uznania. Powoli widać jakiś kształt, jeszcze troszkę i zakryje mi w całości uszy. Za sukces uznam moment, gdy boki chociaż troszkę zrównają się z linią tyłu.

Trzeba wytrwać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

Też tak robię :) Podcinam tylko grzywkę!
Obiecałam sobie, że jak wytrwam i urosną do połowy pleców to zrobię sobie piękny baleyage.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

ja zapuściłam z kilku milimetrów. Teraz mam takie za łopatki, parę dni temu odrobinkę skróciłam i obcięłam grzywkę:) Zapuszczanie zajęło mi jakieś dwa i pół roku ale mi naprawdę szybko rosną włosy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

Minęło kilka miesięcy od moich wielkich planów... Muszę powiedzieć, że całkiem sporo zapuściłam, ale w końcu się wściekłam, załamałam, pojechałam do fryzjera, nałożyłam pierwszy raz od 1,5 roku farbę i ścięłam na krótko. I tak już zostanie. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

w liceum obcięłam włosy na tyle krótko , że kitka nie mogłam zrobić , po 5 latach miałam włosy do pasa, ale je obcięłam bo dużo problemów z nimi było , teraz mam włosy za łopatki i z taką długością mi najlepiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

ja tez mialam bardzo krociutkie jakies 6 lat temu. Po 2 latach były sredniej dlugości, teraz sa dlugie. ale tez pamietam ten okres.. wygladalam okropnie hehe:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

ja też zapuszczam do ślubu... denerwują mnie już strasznie, ale wytrzymam, tak łatwo się nie poddam :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

Ja zawsze lubiłam długie i blond włosy. Dlaczego też zawsze rozjaśniała a długość wahała się do połowy pleców. Miałam jednak wypadek, trafiłam do szpitala na 2 m-cy, po wyjściu z moich rozjaśnionych włosów zrobił się taki kołtun, że trzeba było ciąć, był fryz ale Pink, taki irokez. Fajne wyglądałam, jednak długie włosy wygrały, choć w najcięższym momencie kupiłam sobie doczepki, takie na klips, pomogły przetrwać najtrudniejsze chwile. Teraz mam do ramion, więc jeszcze pewnie że dwa lata zanim osiągną utraconą świetność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

ja zapuszczałam ponad dwa lata, po weselu ścinam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

ja miałam długo krótkie, potem powoli zapuszczałam. Teraz mam do łopatek, ale myślę żeby skrócić do ramion.
Dobrym wyjściem jest korzystanie z wszelkiego rodzaju wsuwek i spinek. Podpinasz kłopotliwe kosmyki i po jakimś czasie, ze zdumieniem odkrywasz, że niesamowicie urosły :)
mi rosną ok 2cm na miesiąc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

ja też zapuszczam:) ogólnie dramat - ciągle mnie korci żeby coś podciąć... ale patent z podcinaniem samej grzywki u mnie też się sprawdza, poza tym zawsze jak łapię dołka to robię odrosty i od razu mi lepiej;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

2 lata :) Od 2 cm włosów do takich do połowy pleców :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

tez zapuszczam do slubu.. ;) idzie calkiem dobrze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

I ja zapuszczam włosy. Choć jeszcze jakiś czas temu wolałam zdecydowanie wygodne fryzury.
Podpowiedźcie mi proszę jakich szamponów, odżywek używacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

i ja zapuszczam , równiez do ślubu. jak dla mnie sa juz długie ( za łopatki) ale dla mojego narzeczonego zawsze będa za krótkie i niestety zabrania mi obcinać. Uzywam szamponów i odżywek używanych w salonach fryzjerskich ( można kupić większe pojemności na allegro i wcale nie wychodzi tak drogo) polecam Loreal Liss Ultime, szmpon, odżywka bez spłukiwania. Zawsze miałam problem z rozczesywaniem włosów ( mam naturalnie kręcone) a po umyciu tym szamponem nie mam już tego problemu. Polecam też olejek termowygładzający Loreal Liss Ultime jeżeli używacie prostownic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

ja tez zapuszczam , mam juz dosc dlugie do lopatek, ale jeszcze che zeby urosly i kolezanka polecila mi zebym pila floradix- po nim poprawia sie podobno stan wlosow i paznokci, wlosy przestaja wypadac, to sa witaminki i zelazo, kolezanka jest bardzo zadowolona, bo wlosy jej zaczely rosnac, ja tez zaczynam pic bo widze ze troszke mi ostatnio za malo rosną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

Ja zapuszczam ale odkąd mam długie włosy muszę dużo bardziej o nie dbać :) Tutaj czytałam http://olejowaniewlosow.com.pl/ o olejkowaniu i teraz sie do tego stosuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka prostych zasad - https://www.fryzomania.pl/blog/jak-szybko-zapuscic-wlosy.html/
Tak naprawdę w tym nie ma nic trudnego, kwestia taka, na jakie rozwiążania postawicie, na jaką pielęgnację.
Jeśli wszystko będzie w odpowiedni sposób dopieszczone, to też uzyskacie to, co chcecie.
Ale konieczny jest czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przedłużam, ale po zdjęciu pasem już będę miała dłuuuugie :) Polecam przedłużanie wlosów w salonie hollywood hair w Warszawie, mnie się bardzo podobaja, a gwarantuję ,że ich autorska metoda pomoze wam zapuscic wloski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zapuszcza włosy? :)

Ja niebawem mam ślub i mimo, że od kilku miesięcy próbuję zapuścić włosy nic z tego nie wychodzi. Zdecydowałam się na zakup dopinek do włosów i moja fryzjerka stworzy mi super fryzurę. Dopinki kupiłam w sklepie HEadstyler w Olsztynie, polecam Panie super pomagają w doborze, można też kupić w oich sklepie internetowym. Dla mnie dopinka to super rozwiązania na okolicznościowe wyjścia, niestety moje włosy się kruszą i nie jestem w stanie ich zapuścić do takiej długości jak bym chciała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nigdy zapuścić nie umiem ;( ciągle ścinam. Zdecydowałam się na profesjonalne przedłużanie włosów w salonie hollywood hair i nie żałuję. Moje włosy dzięki temu rosną i niedługo będę mogla cieszyć się swoimi naturalnymi, długimi włosami. Polecam gorąco ten salon fryzjerski!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak zapuszczałam włosy, musiałam o nie bardziej dbać. Im dłuższe były, tym więcej czasu zajmowała mi ich pielęgnacja. Musiałam je częściej myć, a później dłużej rozczesywać. Dłużej się też suszyły. Musiałam też wzmacniać je odżywką z olejkiem arganowym. Niezłą odżywkę z olejkiem arganowym i niedrogą miałam od avon. Wtedy kosztowała kilkanaście złotych. Ile teraz kosztuje możesz sprawdzić w katalogu avon 8-2021 na https://avonkatalog.pl/avon-katalog-8-2021-lipiec . Można też kupić sam naturalny olejek arganowy do włosów, ale pewnie będzie sporo droższy. Aktualnie mam włosy średniej długości. Nie są krótkie i nie są też przesadnie długie. Raz, że jest mi lepiej w takich włosach, a dwa, łatwiej mi jest je ogarniać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Co na szorstkie dłonie? (68 odpowiedzi)

Dziewczyny, pomóżcie, bo nie mam pojęcia czego używać. Wszystko mnie zaczyna uczulać (nigdy nie...

Depilacja laserowa Kiedy i gdzie (65 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Aktualnie mieszkam w UK, w drugiej połowie sierpnia planuję przyjazd do Polski...

Środki powiększające piersi (4 odpowiedzi)

Widziałam że w sieci reklamuje się wiele takich złotych cudownych środków i mam pytanie czy...