Kuchnia to tragedia

Temat dostępny też na forum: Restauracja Aquarella
Byłam na szkoleniu z Biodermy ze znajomymi.. chodzimy na takie szkolenia co tydzien po różnych hotelach i restauracjach. Podano nam na obiad zupe cebulową która był słodka a z tego co wiem to raczej nie powinna tak smakowac. Ale to jeszcze przeżyłam. Na drugie dostaliśmy nie wiem jak nazwać ten dodatek ni to frytki ni to ziemniaki które były miękkie i nie pachniały za specjalnie.. Podsumowując prawie nikt nic nie zjadł i chyba w tym hotelu więcej szkoleń nie będzie a nawet jak będzie to napewno ja tam nie pójde.. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szef Kuchni oraz cały personel chcieliby wyrazić ogromny żal, iż miała Pani tak negatywne odczucia po wizycie w naszej restauracji. Szanujemy i bardzo cenimy sobie wszystkie opinie naszych Gości. Tym niemniej przedstawione przez Panią zarzuty uważamy za niezasadne. Poniżej kilka słów wyjaśnienia.
Słodki posmak zupy cebulowej nie jest przypadkowy, a tym bardziej nienaturalny. Cebula podczas podsmażania została poddana lekkiej karmelizacji na maśle z odrobiną białego, wytrawnego wina, czego skutkiem było wydzielenie się naturalnej słodyczy warzywa i nadanie potrawie przyjemnego, specyficznego aromatu. Ponadto, cebula podobnie jak inne warzywa, może nabierać różnych smaków (łagodnego, pikantnego, słodkiego, kwaśnego, gorzkiego) w zależności od regionu pochodzenia, rodzaju upraw, pory roku, a przede wszystkim sposobu przyrządzenia.
Dania w naszej restauracji przygotowujemy zawsze ze świeżych, wysokiej jakości produktów. Talarki z ziemniaków, które były dodatkiem do medalionów z polędwiczki wieprzowej, usmażone zostały w głębokim tłuszczu. Ich świeżość oraz jakość były bez zarzutu. Przypuszczamy, iż Pani negatywna opinia wynika z indywidualnych preferencji kulinarnych. Chcielibyśmy również zaznaczyć, iż ani trener ani inni uczestnicy szkolenia, w którym brała również Pani udział, nie zgłosili żadnych uwag na temat dań serwowanych podczas lunchu.
Jesteśmy przekonani, iż wizyta w naszej restauracji, podczas której skosztowałaby Pani potraw samodzielnie wybranych z naszej karty menu, mogłaby skłonić Panią do wyrażenie diametralnie odmiennej opinii. Licząc na Pani otwartość, pozwalamy sobie serdecznie zaprosić w nasze progi.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0