Wtorek 04.02.2020 godzina 12 50 Psy 3 W imię zasad. Pierwszy raz w tym kinie i chyba ostatni.... Poszłam aby się odstresowac tymczasem chłopak sprzedający bilety swoją postawą jasno zaznaczyl, że zakłócam mu spokój rzucając chamsko slucham ?! Kiedy odparlam, ze poprosze bilet na Psy 3 rzucił które miejsce ? na ekranie widać te wolne.... myślę sobie nieprzyjemny typ! Pytam gdzie jest ekran w tym układzie? Kiedy odpowiedzial palcem dotykam to miejsce na ekranie monitora pytając kilka razy i mówię nie mogę wybrać. ... Rzucił : tego się nie wybiera . to nie jest dotykowy! Poczułam jak podnosi mi ciśnienie swoją pogardą wobec mnie , że nie wiem ..... przeciez nie bywam w kinie czesto i moge nie miec wprawy.Kiedy już dostaje bilet pytam grzecznie : I teraz gdzie mam się kierować? a ten na to "tam na bilecie jest napisane co i jak " Po czym odpalil telefon i zajął sie swoją "PRACĄ" Zwątpilam czy mam chęć w tym juz podłym nastroju iść do tej sali kinowej.... Dobrze się zastanowię przed kolejną wizytą w tym miejscu....