Kupię działkę budowlaną w obrębie ulic Gołuńska, Wielewska, Somińska

Dzień dobry!
Poszukuję właściciela lub właścicieli działek, gotowych do ich sprzedaży, w Kiełpinie Górnym, ograniczonych ulicami: Gołuńska, Wielewska, Somińska. Jest to duży, niezagospodarowany obszar, podzielony na mniejsze działki budowlane. Prawdopodobnie nie wszystkie jeszcze sprzedane.

Za wszelkie informacje będę niezmiernie wdzięczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czy aby będziesz dobrym sąsiadem?
napisz coś o sobie, masz jakieś pasje, co Cie wyróżnia z szarego tłumu?
Spodoba się forum to damy Zn.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź.

Znajomi mówią, iż wyróżnia mnie upartość w dążeniu do postawionych sobie celów :) . Coś w tym jest, gdyż nierzadko kroczę ścieżkami niewyobrażalnymi dla większości. Zazwyczaj, prędzej czy później, osiągając swoje. Pasjonuję się podróżami, choć te nie przychodzą mi łatwo. Z racji losów życiowych, które stworzyły mnie takim, jakim jestem dzisiaj.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popytał bym ludzi w okolicach Goplańskiej 30, starych mieszkańców, może to któregoś z nich ziemia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na tych ulicach które podałeś są nikła szanse na zakup. :) spóźniłeś się o jakieś 8 lat :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź.

Duża, pusta łąka między ulicami Gołuńska i Wielewska została cała sprzedana? Podobnie teren między posesjami ul. Gołuńskiej 80 i Somińskiej 8 wygląda na niezagospodarowany. On również ma już swoje przeznaczenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

właściciel tych działek nawet nie myśli o ich sprzedaży :) jest jedna działka przy ulicy Kolbudzkiej vis a vi tego niby dużego oczka wodnego. Ale właściciel pojechał z ceną że ręce opadają :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę prosić o więcej informacji na temat tej działki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ekosfera (12 odpowiedzi)

Otoczenie inwestycji to jednorodzinna zabudowa oraz pełne zieleni tereny. Takie sąsiedztwo...