Kurs na DJ

Witam, jestem zainteresowany kursem na dj. Jest ktoś lub jakaś szkółka w 3city? Dzięki za info i pozdrawiam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

O przyłączam się do pytania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro szukacie kursu na dj'a to nikt z Was się na niego nie nadaje. Sorry ale taka jest prawda. To trzeba czuć i jeśli się serio to czuje i tego bardzo pragnie- to się tym zajmuje najpierw amatorsko naprzykład na komputerze - są setki programów do tego, albo inwestuje w sprzęt i gra. Wiem, bo sama to robiłam jak miałam, bo ja wiem, 15,16 lat? i tak parę lat mi to zajęło. Dziś już się tym nie zajmuję z powodów osobistych. Także, jeśli ktoś szuka złotego środka na zaczęcie odtwarzania muzyki i łączenia jej w seta(co jest po prostu proste jak drut - a wy chcecie się z tego szkolić (!)) to się on kompletnie do tego nie nadaje. Sorry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak, wszyscy to samouczki ;) bardziej tu chodziło o to aby zdobyć większe doświadczenie w tym co się robi. Brawo że Ci się udało. Bez pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry Pani mądra.mam55lat najpierw dj dodałam w Berlinie przez 5 lat.potem wróciłam do Polski. Żeby zacząć w ogóle ten fach najpierw trzeba wyłączyć siebie swoje przyzwyczajenia.,swój typ muzy i najważniejsze być dobrym psychologiem i akceptować wszystkich ludzi. Pozdro dj karin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma sensu zapisywać się na kurs. Najwięcej wiedzy wyciągniesz z youtuba. Potem kupujesz sobie najtańszy sprzęt i ćwiczysz. Po paru tygodniach wiesz czy się nadajesz czy nie Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja walaiłem 18 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gruchę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

spotkanie z osobami zajmujacymi sie rekodziełem (45 odpowiedzi)

Tak pomyslalam sobie, ze fajnie by bylo nawiazac kontakt z osobami ktore zajmuja sie roznymi...

Szukam systemu CRM (14 odpowiedzi)

Szukam CRMu dla 6 pracowników, branża serwisu klimatyzacji. Mamy bałagan w firmie. Musi być...

Białe tango (242 odpowiedzi)

Pan mi nie odmówi Panie Redziński (?) Ćwiczenie czyni mistrza. http://youtu.be/c3_NntYhzV4