6! Możliwe, że lepiej nie trafisz. (1) Pan Janusz ma bardzo profesjonalne podejście do kursantów, jazdy z nim są... K. polecam:) kolejny zadowolony:) (1) Witam niedawno zdałem pozytywnie egazmin państwowy na kat. B niestety po... Damian Rogalewski Polecam!!! (1) Ośrodek godny polecenia:), ciekawie prowadzone zajęcia teoretyczne, zajęcia... Kasia
DOBRY WYKLADOWCA (1) DZIEKUJE BARDZO PANIE LESIAK ZA NAUKE KTORA OD PANA POBRALEM DZIEKI CZEMU... RAFAL KWIATEK Polecam!!!:) (1) Serdecznie polecam ośrodek Autogryf:)dobrze i zrozumiale prowadzona teoria... Arleta:) blacha - opinia (1) Super szkoła.Wspólpracowało mi sie z nią bardzo dobzre .Personel jest Ok.... blacha ABSOLUTNE 100% ZADOWOLENIA !!! (1) Prawo jazdy? Zawsze sie tego bałam i zwlekłam długo bo na egzamin zapisałam... Wojciechowicz :-) (1) Zdecydowanie polecam tę szkołę … i oczywiście instruktora Piotra. Ma... Agnieszka INSTRUKTOR ANDRZEJ DEBESCIAK!!! (1) szkoła oraz instruktor godny polecenia! egzaminy na C i E zdane za pierwszym... kursant Gorąco Polecam ! (2) Dzisiaj zdałem pozytywnie egzamin i w dużej mierze jest to zasługa Artura :)... Mariusz Michał P - opinia (1) Dobry instruktor to podstawa, a powołanie instruktora to nauczyć...dobrze... Michał P Rewelacja!!! (1) Goraco polecam! Ocena na 6 z duzym plusem. kierowca;] WIELKIE DZIĘKI DLA PANA PIOTRA!!!!! (1) Po raz kolejny chcem podziękować p.Piotrowi jest on super... GRZEGORZ :-) OK!!! (1) Naprawdę dobra szkoła. Wysoki poziom przygotowania prowadzących i ich duze... Krzysztof Mazurek POLECAM W 100% (1) Zdałam za pierwszym razem... Z czystym sumieniem polecam przyszłym kursantom... Iwona dziekuję :) (1) Szybko i bezstresowo:) Wczoraj zdałam egzamin. Dziekuję Grzesiowi i Tomkowi :) Mono ABC the best (1) W ABC zdaje się tylko raz!!! Na pewno polecam pana Macieja bo przy jego... Janina Stobierska Polecam (1) Polecam Ośrodek Maxel początkującym, uczącym się kierowcom. Przygotowanie... Karol Kraśniewski POLECAM!!! Prawo jazdy C,D,E (1) Wlasnie dzisaj zdalem ostatni egzamin , tym razem na kategorie E . Zdalem za... Jarek J. POLECAM!!! !!! !!! (2) Mili, cierpliwi instruktorzy. (zwłaszcza pan Paweł) Świetnie wyposażone sale.... Daria L.