Bardzo polecam!!! (1) Szczerze polecam naukę jazdy z panem Edwardem. To osoba nie tylko bardzo... Dorota udało się zdać (2) Skorzytałam z lekcji dodatkowych i udało mi się zdać egzamin. Uczniem byłam... dorota Fajna szkoła!!! (1) Ośrodek naprawdę godny polecenia,wykłady prowadzone są w sposób... joanna
z podziękowaniami dla Elki:) (1) W końcu za trzecim razem się udało-zdałam :) Elka School to jedna z... Ola Jaworska:) Piotr - opinia (1) Świetne wyposażenie i miła atmosfera. Polecam wszystkim! Piotr ;) (1) Witam, jeśli chodzi o teorie to dobrze wspominam wykłady, jazdy za to... Justyna Pełen profesjonalizm POLECAM!!!!!!! (1) Serdecznie polecam szkołę Pana Janusza SPEED, wykupiłam kurs nauki jazdy w... Weronika PANI ALA JEST FENOMENALNA!!!!!!!! (1) Moja przygoda z prawkiem zaczela sie prawie 5 lat temu, kurs robilam w innym... KA$IA POLECAM (1) Początkowo było strasznie, ale dzięki Marcinowi udało się.. Zdałam i to za... sovran W dniu dzisiejszym zdałam PRAWO JAZDY!!! (2) Serdeczne podziękowania dla Janusza Chmielowca za skuteczną naukę jeżdżenia!... Aga Dziemba Tylko Elka:) (1) Ja miałam okazję przekonac się na własnej skórze, że to co mówili moi znajomi... Karolina Gorąco polecam! (1) Szczerze i z czystym sumieniem polecam VEKTRĘ!!! To jest szkoła na poziomie,... Ania super! (1) Jestem bardzo zadowolona. Na poczatku nie odpowiadal mi przydzielony... Ania N. Gorąco polecam naukę w ośrodku szkolenia Sorriso (2) Gorąco polecam naukę w ośrodku szkolenia Sorriso. Wykłady są na wysokim... Alicja Czempińska polecam :) (1) Moja ocena szczera, więc szczerze polecam :) duży książe Bardzo pozytywnie! (1) Polecam gorąco tą szkołe jazdy wszystkim tym którzy chcą zdać egzamin za... Paulina Bollin SEBASTIAN NAJLEPRZY NA SWIECIE INSTRUKTOR!!!!!!!!!!!!!! (1) JEZDZE Z NIM OD POCZADKU I ZDALEM ZA 1 RAZEM !! POTRAFI WYTLUMACZYC JEST... FAJA BRZEZNO! Nie taki diabeł straszny... :))) (1) ELKA SCHOOL jest najlepszą szkołą w Gdyni i bardzo się cieszę że właśnie tu... Asia Marta jest the best! (1) Miałam przyjemność jeżdzić z Martą Kubisiak:) To świetna instruktorka o... Dagmara Wielkie Podziękowania dla Janusza Opieli :PPPPPPPPP (1) Dzisiaj zdałem egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem :PPPPPP. Polecam... Andrzej Repta