Anna - ocena (1) Cudowne kwiaty. Przemiła obsługa. Atrakcyjne ceny. Polecam serdecznie Anna Ewelina - ocena (1) Fachowa obsługa Ewelina Julia - ocena (1) Polecam, duży wybór oraz miła obsługa Julia
Maria - opinia (1) miła obsługa, duży asortyment. Maria Kamila - opinia (2) Byłam z synkiem po doniczki i ziemię. Wróciliśmy dodatkowo z kaktusem i... Kamila działkowiec - opinia (1) Przez całe lata kupowałem w tym Centrum rośliny zawsze byłem zadowolony.... działkowiec Weronika - opinia (1) Wszystko super, jak na chwilę obecną czegoś nie ma to Pan zamawia. Weronika Jarosław - opinia (1) Najlepszy wybór roślin w Trójmieście, ciekawa oferta warsztatów i przystępne... Jarosław Ewa - opinia (1) Wszystko super, profesjonalne podejście i piękne rośliny, które ozdabiają... Ewa Jowita - opinia (1) Fantastyczne ogrodnictwo,z którego kwiaty zawsze świetnie rosną, a zaopatruję... Jowita Lena - opinia (1) bardzo miła obsługa, duży wybór kwiatów wiosennych, możliwość płatności kartą Lena Ola - opinia (1) Co roku zamawiamy kwiaty na balkon! Obsługa bardzo życzliwa i zawsze pomocna. Ola Beata Gneba - opinia (1) Bardzo miła obsługa. Asortyment bogaty,ceny przystępne. Zawsze doradzą a... Beata Gneba Ostatni raz - opinia (1) Drzewka i krzewy za duze pieniądze zwiędły po tygodniu. Brak rekacji na maile... Ostatni raz Maciej Osipiak - opinia (1) Najlepszy sklep ogrodniczy w Trójmieście Sadzonki rewelacja Maciej Osipiak Tomasz - opinia (1) Bardzo miła obsługa ceny atrakcyjne polecam Tomasz Marysia - opinia (1) Od kilku lat, zaopatruje się w kwiaty na balkon u Pana Wojciecha. Sadzonki są... Marysia Piotr - opinia (1) Najładniejsze kwiaty w 3city w bardzo dobrej cenie i bardzo miła obsługa Piotr Krzysztof - opinia (2) Wspaniałe miejsce, ogromny wybór roślin, pomocna obsługa. Krzysztof Kama - opinia (1) Bardzo dobrej jakości kwiaty, kupuje od wielu lat Kama