Adam - opinia (1) Korzystałem z usług doradztwa inwestycyjnego przy zakupie apartamentów pod... Adam Polecam firme (1) Polecam firmę. Solidna marka. Bezkompromisowe warunki współpracy i dość... Adam Sobczak Wyśmienita współpraca! (1) Rekomenduje tą firmę do obsługi apartamentów inwestycyjnych i sprzedaży... Andrzej M.
Polecam kancelarie Pani Agaty Karoliny Lasoty (1) Serdecznie Panstwu dziekuje za profesjonalna i merytoryczna pomoc, wielkie... Leopold Bardzo,bardzo polecam firmę Lasota Business Consulting (1) Sprzedałem mój luksusowy dom w ciągu 8 miesięcy. Bardzo restrykcyjna polityka... Leon Murawski Rewelacyjna agencja (1) Korzystałem z agencji Lasota Business Consulting przy wynajmie moich... Paweł Polański Najlepsza Agencja w Trójmieście - polecam (2) Serdecznie dziękujemy za fantastyczną współpracę!!! Dwukrotnie korzystaliśmy... Justyna i Marcin Jaworscy Pani Agata Lasota - świetny fachowiec! (2) Wielkie podziękowania dla kancelarii LBC, a w szczególności Pani Agaty za... Andrzej Zawadzki Highly likely to recommend (2) Great experience working with Agata and her team. Our sale involved corporate... Rafael Pergus Rekomenduje tą firmę do sprzedaży luksusowych apartamentów (2) Korzystałem dotąd z kilku agencji nieruchomości z miernymi efektami. Pani... Kazimierz Górski Pani Agata Karolina Lasota - najlepszy agent i ekspert rynku nieruchomości (2) Serdecznie polecam współpracę z kancelarią Lasota Busines Consulting ze... Stefan Polecam. Bardzo profesjonalnie (2) Korzystałam z usługi najmu korporacyjnego. Właśnie podpisaliśmy z mężem 3... Oliwia Mega zadowoleni klienci (2) Do firmy LBC trafiłem z polecenia. W sierpniu 2017 roku korzystałem po raz... Andrzej Nowak Serdecznie polecam (2) Z wielka przyjemnoscia polecam uslugi Pani Agata Lasota. Jestem bardzo... WOJCIECH Murawski Sprzedaż apartamentu w Sopocie - polecam (2) Do firmy trafiłem przypadkowo, przeglądając podobne oferty do mojej na... Tomek Spiker Miłe zaskoczenie (1) Po pewnych perypatiach w agencji, którą radzę raczej omijać (Partnerzy)... Konrad