Miałem przyjemność współpracować od strony nabywcy. Z zasady nie potrzebuję pośrednika, a tutaj jeszcze wybierany był przez sprzedających, więc zacząłem od znanych mi zabiegów celem pozbycia się opłaty prowizyjnej od kupujących. Miałem w przeszłości przykre doświadczenia z innymi pośrednikami wybieranymi przez drugą stronę, których nazywam "handlarzami".

Mimo sceptycznego nastawienia, a także różnych problemów na etapie transakcji i sytuacji stresowych spotkałem się z profesjonalną obsługą, cierpliwością oraz wsparciem i doradztwem do samego końca. Ani razu nie odczułem faktu, że usługę zamawiała strona sprzedająca, a ja wymigałem się od opłaty prowizji. Byłem traktowany po partnersku i jako strona transakcji wspierana symetrycznie względem pierwotnych klientów czyli sprzedających, miałem poczucie, że moje interesy są zaopiekowane. Co więcej, po zakończeniu współpracy otrzymałem fachową poradę przy okazji innego tematu. Biuro reprezentują osoby wykształcone, na poziomie i z bardzo dużym doświadczeniem. Nie zawahałbym się oddać im kluczy do mieszkania i wyjechać na drugi koniec świata gdybym potrzebował obsługi sprzedaży nieruchomości w przyszłości.