Super laryngolog (1) Byłam u Pana doktora z problemami przegrody nosowej, jestem bardzo zadowolona... Kaja Grabowska Laryngolog (1) Bardzo dobry lekarz laryngolog. Profesjonalne podejście do pacjenta -... Piotr L. Pełen profesjonalizm (1) Pan doktor wyleczył mnie z przewlekłego chrząkania, później z anginy.... Bartłomiej
Dokładny (2) Świetny lekarz, profesjonalny - budzący zaufanie. Nie leczy tylko tu i teraz,... Bartosz Super lekarz! Świetne podejście do dzieci! (2) Pan dr wyleczył moje dzieci (3 lata i 1,5 roku) z męczącego, długotrwałego... Dagmara Również polecam (2) Polecam serdecznie - tak jak wszyscy tutaj. Konkretny i rzeczowy lekarz.... Małgosia Spokojnie mogę polecić (2) U doktora Tretiakowa zacząłem leczyć się kilka miesięcy temu. Obecnie jestem... Artur Dysponuje ogromną wiedzą (2) Najlepszy lekarz na świecie - na prawdę rzedko kiedy spotyka się tak... Marcel Pełen profesjonalizm (2) Rzeczowa rozmowa, konkretne odpowiedzi na wszystkie pytania, żadnego "być... Michał ok ok (2) Po prostu świetny lekarz! Aż żałuję że dopiero trafiłem do niego, jako jedyny... Anna Polecam! (2) dobry laryngolog, miły i uczynny, wszystko tłumaczy Metex Zna się na rzeczy (2) Specjalista, konkretny człowiek z dużą wiedzą. Do pana doktora trafiłam z... rozyczka dobry (2) Bardzo dobry laryngolog, zawsze jest bardzo miły oraz kulturalny. Wszystko... anka33 W końcu profesjonalny laryngolog! (2) Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za leczenie. Jakże to miłe, jak po kilku... Karolina K-L. Rzetelny lekarz (2) Profesjonalne podejście. Widać, że lekarz ma dużą wiedzę oraz doświadczenie.... Iwona Bardzo dobry specjalista laryngolog (2) Byłem jako pacjent. Moje odczucia i spostrzeżenia co do fachowości młodego... Janusz G.