Jakub - opinia (1) Doskonały lekarz specjalista i wspaniały człowiek. Konkretny i rzeczowy ze... Jakub Magda - opinia (1) Bardzo polecam Pana doktora, bardzo pozytywny i uśmiechnięty. Piękne... Magda Katarzyna - opinia (1) Warto było jechać na wizytę 2 h dzieckiem. Doktor wszystko wyjaśnił,... Katarzyna
Wioletta - opinia (1) Bardzo sympatyczny i uśmiechnięty lekarz, dociekliwy i zainteresowany mocno... Wioletta Lech - opinia (1) Super lekarz, podejście do starszej osoby na najwyższym poziomie. Lech Dorota - opinia (1) Super pan doktor,nic dodać nic ująć.Szybki termin, dokładne badanie i... Dorota Adam - opinia (1) Profesjonalizm to najważniejsze . Lekarz który szybko zareagował i pomógł... Adam Ania - opinia (1) Super lekarz! Cieszę się, że do niego trafiłam z 3,5 miesięczną córeczką.... Ania Daria - opinia (1) Pan doktor przyjechał błyskawicznie, w ciągu godziny od telefonu.... Daria Grażyna Pruszcz Gdański - opinia (1) Dzisiaj 18 grudzień 2020 zadzwoniłam do Pana doktora o godz. 15,20 na wizytę... Grażyna Pruszcz Gdański Arek K. - opinia (1) Klasa sama w sobie :) Mimo, że tanio nie jest, to nie żałuję, cena = jakość,... Arek K. p - opinia (1) Kilka razy korzystaliśmy z pomocy p. Pawła, bardzo polecamy. Ma super... p Gosia - opinia (1) Wspanialy lekarz z niezwykla empatia. Niemal natychmiast przyjechal i pomogl.... Gosia Przepłukanie uszu starszej osobie (1) Pan doktor punktualny, grzeczny, sprawny, pomocny. Aż się nie chce wierzyć,... Anna Dołęga zdecydowanie polecam (1) Super Człowiek i Lekarz. Pilna wizyta u dziecka nie była żadnym problemem.... Andrzej G Polecam w 100% (1) Pilna wizyta o sobotę o 19:00 nie była żadnym problemem. Lekarz z bardzo... Gosia Polecam i dziękuję (1) Bardzo bałam się tej wizyty u mojego taty (97 lat). I niepotrzebnie. Doktor -... E.S. Wspaniały lekarz (1) Pan doktor to lekarz wrażliwy na pacjenta. Jego mile usposobienie sprawia,że... Patrycja Pełen profesjonalizm! (1) Wizyta pana doktora - pełen profesjonalizm! Do tego empatia i wysoka kultura... Pacjentka z Gdyni Polecam (1) 0procz niekwestionowanych kompetencji dr ma serdeczny uprzejmy i pełen... Wdzięczna pacjentka