Łebno

Czy ktoś może powiedzieć coś o tej miejscowości? Jak się tam mieszka? Jacy są ludzie, co z internetem, jak wygląda sprawa kościoła, szkoly itp?
Chcw kupić tam działkę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łebno

Kopali światłowód ostatnio, ale nie wszędzie. Sprawa internetu bedzie zależeć od położenia działki.

Kościół.. zależy o co pytasz. Może doprecyzuj.

W sprawie szkoly się nie wypowiadam, bo nie mam tam dzieci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łebno

Czy Ksiądz jest takim Księdzem z powołania, czy jest dobry dla parafian ? Czy jest takim, który czasami idzie na rękę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łebno

Ksiądz ma swoich ludzi którym idzie na rękę mają pierwszeństwo alentakntonjest sympatyczny miły.Okolica spokojna piękna Mój tata tam się urodził pochodzi ale to już ponad 70 lat temu.Ale od kąd wybudowali się koło kościoła to zaczęły się kradzieże .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łebno

Zgadzam się, Ksiądz ma swoją elitę.. niestety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łebno

Jak obecnie wygląda sprawa z kradzieżami? Często się zdarzają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łebno

Dosyć rzadko takie większe, ale lepiej mieć się na baczności bo takie małe włamania dosyć często, czy takie kradzieże z posesji. Najlepiej zapatrzeć się w kamery i mieć obok sąsiadów, to nie będą na tyle odważni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łebno

Brak zastrzeżeń co do szkoly i kościoła.
Natomiast z internetem słabo...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łebno

Ludzie - pisowcy. nie polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Łebno

Miejscowość urokliwa, głównie cisza, spokój, 3 sklepy spożywcze, kilka przystanków autobusowych, sklep budowlany, różne firmy, i wiele więcej wymieniać.
Mieszka się dobrze wszędzie dosyć blisko.
Niestety rządzi u nas PiS. Ludzie mili, jednak dociekliwi i ciekawscy, jak to na wsiach.
Internet porażka tylko w centrum jest dobrze bo tam światłowód z Orange.
Tak samo z zasięgiem w jednym miejscu jest, a w drugim nie.
Co do kościoła to moim zdaniem okej. Ksiądz przyjazny taki z powołania można powiedzieć. Raczej przyjazny, lecz trochę zbyt narzuca "wiarę".
Szkola ostatnio przeszła remont, może i edukacja nie jest na najwyższym poziomie, lecz panuje tam miła i przyjazna atmosfera. Nauczyciele pomogą, doradzą, są naprawdę na 6 z plusem! Posiadamy hale sportową, które inne szkoły w okolicy nie mają.
Moim zdaniem to jedna z lepszych szkół w gminie. Wiele osiągnięć nawet na szczeblach wojewódzkich.
Minusem jest to że obecny wójt nie interesuje się nasza miejscowością tutaj, lecz zobaczymy może w późniejszych kadencjach się to zmieni.
Szczerze mówiąc polecam tutaj mieszkać osobom które się nie nudzą, wolą ciszę i spokój niż miastowy klimat i są zdecydowane na życie odosobnione, gdyż nie mamy wielu tutaj atrakcji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Łebno

To racja, Wójt inwestuje w Kielno w sumie chyba najbardziej.

Przy okazji zapytam: Ma ktoś info co z Izbą Regionalną?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łebno

W izbie regionalnej powstanie biblioteka, ktora aktualnie znajduje się tam gdzie WOK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łebno

A sama izba z tego co wiem zostanie przeniesiona do Donimierza, ale nie jestem pewien.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łebno

Ja również nie mogę narzekać na szkołę. Jestem bardzo zadowolona, wiadomo, że nie wszyscy nauczyciele są zapalonymi pedagogami z powołania (z mojej perspektywy) ale większość jest na prawdę wyrozumiała no i pomocna, jak już ktoś napisał.
Dyrektor też z ludzkim podejściem, choć miewa swoje humory... jak każdy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łebno

Lebno to zad*pie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Łebno

Płej do Szemułda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Łebno Radny (7 odpowiedzi)

Jaki radnym według was jest Ireneusz Czarnowski? Z tego co widzę to na wszystko głosuje jak chce...

Studia wójta (6 odpowiedzi)

Szanowni mieszkańcy Szemuda, Czy wiecie że z naszych podatków pokrywacie koszty studiów wójta...

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.