Alfistka - opinia (2) Super warsztat. Nie zostałam naciągnięta jak w kilku innych. Hałasy z... Alfistka pks - opinia (1) Wymieniałem łożyska w przednich kołach. Z jednym sobie poradzili choć bardzo... pks Gdańszczanin - opinia (2) Korzystam z warsztatu od około roku. Naprawiam 3 pojazdu i zawsze wszystko... Gdańszczanin
Vectra B klima (1) Byłem dziś z oplem Vectra na nabiciu klimatyzacji + próba szczelności azotem... Krzysztof Naprawa mechaniczna i lakierowanie (1) Po naprawie w Le-car o problemach z klimatyzacją mogłem zapomnieć.... Patryk kto pisze te fikcyjne posty??? (2) W biznesie należy być uczciwym... a tu? posty dodane tego samego dnia w... xxx Naprawa klimatyzacji (1) Za naprawę klimatyzacji zapłaciłem 700zł i po dwóch dniach używania zaczęły... Marcin Radze spisac umowe przed odaniem samochodu do serwisu (1) Ogolnie Lecar ze wzgledu na "swoja fachowość" nie ma zbyt duzo klientów.... znieszmacony Absolutnie odradzam. (2) Zachęcony powyższymi pozytywnymi opiniami o zakładzie, odwiedziłem go w dniu... Tomek M. Szybko i dobrze POLECAM (1) Polecam naprawy w tym warsztacie. Szybka i solidna naprawa samochodu za dobrą... Toyota Zadowolona (1) Naprawiam w tej firmie już swoje drugie auto, począwszy od zwykłej... Marzena Stały klient (1) Od wielu lat korzystam z usług firmy Lecar i nigdy się nie zawiodłem. Fachowa... Robi Lecar-polecam (1) Rzetelni fachowcy, starają się pomóc nawet wtedy, gdy nie mają w tym żadnego... Mariusz Rzetelny warsztat o różnym zakresie usług (1) Któreś z kolei auto serwisuję w lecarze więc pozytywną opinię sobie wyrobiłem... kg POLECAM!!! (1) Po raz kolejny wróciłem od nich zadowolony z usług mechanicznych. Robię... Afric Simeone Firma Le-Car (1) Korzystałem z wielu warsztatów na terenie Trójmiasta z różnym skutkiem. Od... Marek Zostałam oszukana (1) Z firmą Le-car współpracowałam kilka dobrych lat, byłam dostawcą usług... L.Klebba SUPER (1) Inni mechanicy wymienili by mi pół silnika a u nich komputer-diagnoza-szybka... Danek Radze spisac umowe przed odaniem samochodu do serwisu (1) Ogolnie Lecar ze wzgledu na "swoja fachowość" nie ma zbyt duzo... Zniesmaczony zawsze pozytywnie (1) Polecam warsztat lecar- korzystałem kilka razy z usług warsztatu zawsze z... Pawulon