Lech Wałęsa na jednym zdjęciu z Wojciechem Cejrowskim

Opinie do artykułu: Lech Wałęsa na jednym zdjęciu z Wojciechem Cejrowskim.

Wspólną fotografią z Wojciechem Cejrowskim zakończył się sobotni spacer Lecha Wałęsy po Jarmarku św. Dominika. Zdjęcie trafiło na oficjalny profil facebookowy byłego prezydenta i zdążyło już wzbudzić sporo emocji wśród internautów.

Słynący z prawicowych i konserwatywnych poglądów podróżnik wiele razy, także w ostatnim czasie, zajmował ostre stanowisko w sprawach światopoglądowych, ostro komentując bieżące wydarzenia w Polsce i na świecie. Jest częstym gościem programu TVP Info ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co Pani p**rdoli?

Wtedy pokazal klase
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

tusek 2cm wyzszy od kaczora

Czyli zbrodniaz?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dwa fasadowe k a t o le się spotkały.

No i problem jadowitej "miłości bliźniego" wyszedł na jaw. Moja prawda jest najmojsza!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

PO rządny model z tego Bolesławawa

jest
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

mącisz, nie zrzekł się obywatelstwa tylko przyjął drugie

podobnie jak Sł.Nowak (tzw.minister transportu ps. "Zegarmistrz") przyjął ukraińskie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

FAKTY a nie tvn

Wybacz ale chłodna analiza faktów pokazuje, że prawdziwym zwycięstwem SB była 3 RP z całym uwłaszczeniem nomenklatury partyjnej. Cała reszta nie jest tak istotna (dla służb przede wszystkim) bo tym ludziom chodziło zawsze głównie o pieniądze. A Wałęsa stał się wygodnym symbolem dla tej wspaniałej przemiany.
Nie twierdzę, że SB nie fabrykowało kompromitujących materiałów (albo nie generowało faktycznych kompromitujących sytuacji - bo to tez jest metoda) A może czyszczenie dokumentów za prezydentury, które Wałęsa uskuteczniał to SB mu kazało robić ? Zresztą dla mnie Wałęsa potwierdził swój format jako laureat pokojowej nagrody nobla, kiedy zachęcał rząd Tuska do pałowania protestów Solidarności (można to nazwać tylko niewybredna retoryką ale zgrzyt jest na tyle duży, że mówi wszystko)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Ty masz dowody
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaka to różnica ,inny byłby zdrajcą,Bolek czy Lolek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jaki on ma światopogląd,lewacki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Manipulacja

Dlaczego w ankiecie mozna zaznaczyc: pozytywna, obojetna a nie mozna kliknac negatywna??? (tylko zaskoczony?)

nie jestem zaskoczony ale moja reakcja jest negatywna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy WC ma zgodę na handel ?

sprawdzał ktoś ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12

Mogli se buzi dać... Hehehe....!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kim Ty kuzwa jestes?!!

Ile lat miałeś w 1980 roku?A może Cię jeszc że w o ogóle w planie nie było? Jak mi na te pytania odpowiesz to na pewno z Tobą porozmawiam i dam Tobie nr. mojej komórki ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

I do tych co minusuja

A czy ja nie mam racji?Poczekajcie jak Wam Kaczor ocipialy od traumy że głupim powiedzeniem ""ladujcie"zabił Brata i
wszystkich Szanownych Pasażerów TU 154M zabierze mozlwosci podrozowania po Europie,jak Durny nigdy nie mający kobiety i Rodziny Paja ograniczy prawo do swobodnej wypowiedzi,jak człowiek nie znający języków opanuje Wasze umysły za po pomocą 500 +.Przeciez to nie z Jego pienadze, tylko za nasze.Ja Emeryt wołam do resztek Waszego rozumu obudzcie sie.Mlodzi to już nie moją przyszłość,ale Wasza,obudzcie sie i dzialajcie!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14

mamy nowego pirata zaczepiajacego ludzi... Bolek kapusta.

walesa jaki spasiony przy tym drugim z prawej
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

To ja Ci Durniu odpowiem.

Ile la miałeś w 1970 roku;Czy byłeś już na świecie!!Czy w 1980 roku byłeś w Stoczni Gdańskiej w czasie Strajku.?Jeśli nie to Go*niarzu nie masz prawa dyskutować o tamtym czasie;po prostu nie było Cię w planie NARODZIN!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Internauci,Gowniarze Wy Głupie knuty

Was nawet w planie splodzenia nie bylo;Mój syn jest chrzesniakiemi LECHA.Co Wy Gnojki możecie gadać,Czy ktoś był Bolkiem,Czy nie.Dzieki Bolkowi mozecie sie poruszać po całej Europie,pracować w całej Europie,więc przestańcie p...lic.Zapytajcie Swich Starych ile godzin w kolejkach stali po mięso itp lub np po Bobowite.Wiec przestancie pier...cic.Z całym mimo ostrych słów powazaniem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 23