Lek.med. Urszula Kak- Lenarczyk

Temat dostępny też na forum: Kobieta
Witam,
Bardzo proszę o opinie na temat lekarza wyżej wymienionego, ponieważ przegladam, czytam i nic w temacie nie ma... Szukam współpracujacego lekarza, który jest rzeczowy, miły i nie ignoruje pacjenta w Clinice Medice na Sokółce. Może ktos z Was ma jakieś doświadczenia i chętnie się podzieli. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Lek.med. Urszula Kak- Lenarczyk

Uśmiechnięta i miła, szczegółowy wywiad i badanie, pierwszy raz miałam wizytę w POZ trwającą 25 minut :)
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Lek.med. Urszula Kak- Lenarczyk

Dzięki :-) a słyszałaś coś o innych lekarzach z tamtej przychodni? Głównie o pediatrach i internistach? W ramach przestrogi albo polecenia?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Lek.med. Urszula Kak- Lenarczyk

Super lekarz dobry diagnosta szczegółowy wywiad
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 1

Brak słów... Po spóźnieniu na wizytę z powodu innych bardzo ważnych badań powiedziała, że nie przyjmie bo jest już po pracy i "ona nie jest od wypisywania skierowań bo jej za to nie płacą"
a podczas wizyt tylko wklepywała dane do komputera nie wykazując żadnego zainteresowania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 25

W jednym masz rację... szkoda słów. Twoich. Dobry przykład jak się ośmieszyć jednym postem.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bzdety.Konkretny lekarz.Dobrze że na takiego trafiłem bo uporem ,wnikliwością i kunsztem lekarskim doprowadziła moje zdrowie do stanu "używalności" za co serdecznie dziękuję.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Lek.med. Urszula Kak- Lenarczyk

Bardzo kompetentna i sympatyczna. Ja korzystam i jestem zadowolona.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Lek.med. Urszula Kak- Lenarczyk

Potwierdzam, tylko dr Lenarczyk. Miła, kompetentna i cierpliwa. Leczy wszystkie dorosłe pokolenia w naszej rodzinie. W czasach COVID-19 nie chowa się za biurkiem, oblegana, dostać się trudno, ale warto.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Lek.med. Urszula Kak- Lenarczyk

Bardzo, bardzo dobry lekarz.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Lek.med. Urszula Kak- Lenarczyk

Ja ją nazywam dr House Patrzy na pacjenta holistycznie, sprawdza czy leczenie jednego nie spowoduje pogorszenia w innym miejscu. Bardzo rzeczowa i konkretna a przy tym empatyczna. Z całego serca polecam!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Wiczlino - Ogród ul. Faustyny. Ceny mieszkań (3 odpowiedzi)

Cześć, czy jest tutaj ktoś, kto w 2019/początek 2020 podpisał z Hossą umowę na mieszkanie na ul...

Wiczliński Potok (75 odpowiedzi)

Wiczliński Potok powstaje w intensywnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni – Wiczlinie. To miejsce...