Magda - opinia (1) Zdecydowanie polecam! Chodzę do Karoliny na farbowanie i cięcie od ok 3 lat,... Magda Monika - opinia (1) Zdecydowałam się na koloryzację u Pani Karoliny zachęcona pozytywnymi... Monika Malgosia - opinia (1) Chciałam loczki i mam loczki :) Trwała wyszła idealnie ,super ,polecam Malgosia
Weronika - opinia (1) Koloryzacja super! Miła atmosfera polecam Weronika Kinga - opinia (1) Zdecydowałam się na przedłużanie włosów u Pani Karoliny, i jestem bardzo... Kinga Katarzyna Jończyk - opinia (1) Bardzo miłe miejsce. Przyjemna i profesjonalna obsługa. Polecam wszystkim... Katarzyna Jończyk Szymoneczek - opinia (1) Wszystko super polecam ️️️️️️️️️️ Szymoneczek Joanna - opinia (1) mam Nowe brwi stworzone przez Panią Karolinę i jestem bardzo zadowolona. Joanna M.S - opinia (1) Jestem właścicielką pięknie wykonanych brwi permanentnych przez Panią... M.S Szczęśliwy Łukasz - opinia (1) Jeden z lepszych salonów w jakich byłem! Zawsze na wejściu witają klienta... Szczęśliwy Łukasz Łukasz - opinia (1) Jeden z lepszych salonów w jakich byłem! Zawsze na wejściu witają klienta... Łukasz Marta - opinia (1) Pełen profesjonalizm i świetna obsługa Marta Julia - opinia (1) Jestem jak najbardziej zadowolona Super wykonana robota!! Serdecznie polecam Julia Krystyna - opinia (1) Cudowna wizyta obsługa bardzo miła i wie co robi Krystyna Dawid - opinia (1) Bardzo dobra i sprawna obsługa. Atmosfera bardzo miła i kulturalna. Dobre... Dawid Maciej - opinia (1) Męskie strzyżenie super, obsługa miła, fajna atmosfera ciepło i wygodnie Maciej Szymon - opinia (1) Super strzyżenie, miła obsługa oraz atmosfera. Polecam ️ Szymon Karolina - opinia (1) Od 2 lat jestem klientka salonu - korzystam z usług fryzjerskich jak i... Karolina Marian - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony. Super. Polecam. Marian Krystyna - opinia (1) Wszystko super. Polecam ten salon. Krystyna