Leśna Dolina

Temat dostępny też na forum: Leśna Dolina
Lokalizacja osiedla Leśna Dolina pośród drzew i w bliskiej odległości od Parku Krajobrazowego zapewnia ciszę i spokój. Jednocześnie usytuowanie w dzielnicy położonej blisko centrum Gdańska zapewnia wygodę codziennego życia z pełną dostępnością oferty miasta oraz z łatwym dojazdem do pracy czy szkoły. To ostatnie ułatwia szczególnie niewielka odległość powstającego osiedla od przystanku PKM ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozważałem też to osiedle jak szukałem mieszkania ale zdecydowałem się na gdańskie tarasy bo to też dobra lokalizacja ale ceny za m2 niższe
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10
swoich treści marketingowych to słabe, widać że Allcon ma duuuuże problemy ze sprzedażą Tarasów
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdanskie Tarasy to osiedle przy Kartuskiej, w okolicy działek na Jasieniu. Deweloiper Invest Pel, a nie Allcon.
Allcon? to chyba nie jest inwestycja tej firmy... i nie są to Tarasy
Ciekawe jak wg. dewelopera ma wyglądać pielęgnacja zielonych dachów. Nie są to przecież dachy płaskie, a dwuspadowe. Czy zakłada, że mieszkańcy będą dbać o schludny wygląd zielonych dachów ryzykując upadek z wysokości? Jakoś łatwo mogę sobie wyobrazić bure dachy z wysuszoną lub nieskoszoną trawą. Dziwny pomysł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sugerowałbym dowiedzieć się więcej na temat zielonych dachów, zanim napisze się coś o ich koszeniu ;)
Obsadzane są roślinnością nie wymagającą żadnej pielęgnacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
można notować spóźnienia, podawać kanapki podróżującym, mierzyć poziom hałasu oraz zanieczyszczenia spalinami (pociągi bez trakcji elektrycznej)... piękne miejsce na dom, wprost wymarzone! :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A na zdjęciu wygląda tak ładnie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
trwa elektryfikacja kolei. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie mieszkasz a krytykujesz, dobre!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Alfa Park - opinie i oceny (88 odpowiedzi)

Osiedle Alfa Park powstaje w malowniczej - zielonej i spokojnej okolicy, a jednocześnie w...

Kameralna Morena (20 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w rozbudowanej części Moreny, nie brakuje tu punktów usługowych i handlowych,...

Myśliwska 24 (5 odpowiedzi)

Okolica, w której powstanie inwestycja, jest rozwinięta infrastrukturalnie. Są tu żłobki i...