Leszczynowy Park

Temat dostępny też na forum: Szadółki
Lokalizacja inwestycji zapewnia dostęp do rozwiniętej infrastruktury usługowej a jednocześnie do natury - w okolicy osiedla znajdują się zagospodarowane zbiorniki wodne oraz tereny zielone. Pobliskie przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja PKM Jasień tworzą wygodne połączenie z całym Obszarem Metropolitalnym. Położenie osiedla umożliwia także wygodny dojazd samochodem do Śródmieścia ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dewelopera chyba powaliło cena m2 od 9700 do 9900 w tej lokalizacji to kosmos cen.
100 metrów obok Potęgowska 7000 tys. i ten sam standard.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem bo czekam. Rynek i tak dogoni te ceny. Ja 8 mscy temu płaciłem 8000 za metr a teraz mieszkanie jest warte 10.000. W sumie nienormalna sytuacjia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rynek może przyjąć te ceny. Ze względu na ekstremalnie niskie kredyty dużo ludzi teraz kupuje - raz, że ich stać; dwa, że to w miarę bezpieczna lokata kapitału. Najpierw drożały centralne dzielnice, tereny nad morzem czy w Oliwie, potem Morena, a teraz już Jasień. Za każdym razem czytałem tu komentarze, że to za drogo a tymczasem ludzie, w tym sporo moich znajomych, kupowali. Nikt na tym źle nie wyszedł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ceny rzeczywiście nie są tu najniższe ale też nie ma się co dziwić, ja ostatecznie zdecydowałam się na zakup mieszkania na Jasieniu na osiedlu Gdańskie Tarasy, tam jest jeszcze taniej a lokalizacja całkiem niezła
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1