Leszczynowy Staw

Temat dostępny też na forum: Szadółki
Leszczynowy Staw powstanie w niezwykle szybko rozwijającym się obszarze Gdańska. Wokół przybywa nie tylko nowych osiedli mieszkaniowych, ale także sklepów, przedszkoli, przystanków komunikacji miejskiej. Teren ten zmienia się z roku na rok.

Z osiedla do centrum zjechać można przez al. Armii Krajowej, do Jasienia można dojść spacerem, a do przystanku PKM Jasień - dojechać specjalnym ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam mieszkanie i czekam na odbiór w czerwcu, to moje drugie mieszkanie kupione od Domesty i mimo dużej konkurencji na rynku uważam że, nie mają sobie równych. Ceny przystępne, wykończenie super. Do zobaczenia na osiedlu:-)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja kupiłem już siódme, a właściwie dostałem. Jakość mieszkań przewyższa nawet apartamenty królewskie. Oczywiście stan deweloperski, ale wykończenie pozwala na wprowadzenie się do mieszkania już po odebraniu kluczy. Otoczenie osiedli które buduje domesta sprawia że czujemy się jak na Szeszelach. Gwarancja trwa do śmierci prezesa a prezenty jakie wysyłają sprzedawcy sprawiają że w domu mam już niezbędny sprzęt HIFI.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak czytam te wpisy że jest tak super to na wymioty mi sie zbiera pozdrowienia dla prezesa .....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pozdrawiamy sasiedzi obok.Zobaczymy jak zamieszkają sąsiedzi wszyscy w całym bloku. Jak bedzie super... jak sąsiadów bedzie słychać za ścianą juz nie wspomne jak bedzie piesek.Tak grube ściany DOMESTA buduje.Nie wiem co za bubel i wykonania są i materiały A zapomniał bym wywietrzniki łazienki kuchni sąsiadów słychać .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chce ostrzec przyszłych lokatorów którzy kupią mieszkanie. Wykonanie mieszkań przez Domeste jest fatalne.To nie jest opinia wymyślona tylko to są fakty.Wszystko pięknie wygląda stan surowy mieszkania.
1 rzecz słychać sąsiadów z góry jak tupia jak chodzą takie wykonanie to porażka .
2.słychać sąsiada która sciana dzieli mieszkanie tak cienkie sciany są.
3.Na klatce jak któraś z Pań będzie szła zaznaczam górne pietro w szpilkach to w domu słychać na dolnej kondygnacji.
Domesta zna temat bo zglaszalismy takie rzeczy nic z tym nie robi.
4 przez wentylację sąsiadów słychać jak rozmawiają mieszkania nawet nie są wyciszone.
Nie boję się wystawić takiej opinii domescie bo to jest prawdą
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
powinien Pana sąsiadce zabrać szpilki, żeby było ciszej? A może powinien też zakazać rozmów w mieszkaniach? Jak che ktoś pogadać to niech idzie do lasu a nie gada bez potrzeby w chałupie.
O chodzeniu po mieszkaniu nie wspominam bo to ewidentny skandal! Kto to Panie chodzi po swoim mieszkaniu! Po przyjściu z pracy na paluszkach trza ino siedzieć i to cicho bo Janusz z Grażyną i ich bąbelki chcą mieć spokój. W ciszy lepiej liczy się raty kredytu zaciągniętego na 35 lat.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niestety muszę się zgodzić. Mieszkam u "Domesty" od 10 miesięcy i tak, słyszę sąsiada z góry każdy krok. Wiem dokładnie kiedy sąsiad zza ściany mojego salonu bierze prysznic, bo tam ma łazienkę. Wiem, kiedy sąsiad z góry czy z dołu spuszcza wodę w toalecie, szczególnie w godzinach wieczornych, kiedy jest już ciszej w mieszkaniach. Szum wody w rurach słychać moim zdaniem powyżej jakichkolewiek norm. Wentylacja.... ech... Ale mam fajnych sąsiadów i ładne widoczki z okna :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0