Lewiatan Bojano

Bywam co niedzielę w Bojanie w Lewiatanie i robię zakupy na dziale mięsnym obsługuje mnie pani Iwona która jest bardzo powolna i nie miła która wyciąga informacje na zakupione produkty(zniechęca mnie do robienia zakupów przez jej niezbędną rozmowę)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 21

Dobrze p.Anetko ze w niedziele będzie teraz zamknięte Nie będzie Pani musiała robić zakupów u Pani Iwony która wyciąga informacje z zakupionych produktów Jestem ciekaw co wołowina lub pierś z kurczaka ujawniła ?
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pewnie w inne dni pani Iwona jest sympatyczniejsza. Informacje wyciąga tylko w niedziele
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

A swoją drogą to faktycznie w niedzielę będzie zamknięty lewiatan?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aneto... Postaw się w sytuacji Pani Iwony. Gdybyś musiała pracować w niedzielę to może również próbowałabyś zagadywać do ludzi? Nie każdy jest taki sam. Poza tym jeżeli przeszkadza Tobie sposób jej bycia to rób zakupy w inny dzień tygodnia i nie koniecznie w Lewiatanie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lewiatan chyba nadal będzie czynny w niedziele i święta, ponieważ pracownicy są współwłaścicielami. Słyszałam, że sklep działa na takiej właśnie zasadzie. I to by uzasadniało fakt, że otwarty jest każdego dnia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardziej prawdopodobne jest ze są na samozatrudnieniu i świadczą usługi. Wcale się nie dziwie takiej polityce zatrudniając same kobiety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Lewiatan Bojano

Ja też uważam że ta pani jest nie uprzejma dlatego nie robię zakupów na dziale mięsnym tym bardziej że co do świeżości mięsa też mam dużo zastrzeżeń. No ale to moje zdanie więc nie chodzę nie kupuje i już.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ziom - możesz mieć rację z tym samozatrudnieniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Lewiatan Bojano

Jeżeli ma Pani coś do P. Iwony to powinna to Pani powiedzieć jej,a nie na forum. Ja robię zakupy na mięsnym tylko jak jest P. Iwonka .Pozdrawiam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Lewiatan Bojano

Forum

Nowy wątek Zaloguj

Forum » Dzielnice i Osiedla » Bojano

lewiatan Bojano

Bojano

~......

(1 sekunda temu)
Pani Anetko po co się żalic na forum po prostu są inne sklepy w których może Pani robić zakupy..A co Do Pani Iwony jest miła osoba i zawsze usmiechnietą
co do pracowników niedzielnych nie powinno ludzi interesować na jakich zasadach maja otwarte..cieszmy się że Lewiatan jest otwarty ..szacunek dla tych Pan..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Lewiatan Bojano

A ja jestem bardzo zadowolona z obsługi Pani Iwony. Jestem ciekawa jak Pani by się ruszała na mięsnym stojąc tam 12 godzin gdzie ruch sami wiemy jaki tam w niedziele jest... jeśli Pani nie lubi czekać w kolejce i lubi szybka obsługę to proponuje zrobić w tygodniu zakupy a nie w niedziele kiedy wszystkie inne sklepy są zamknięte.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Lewiatan Bojano

Warto by było popracować trochę na takim stanowisku i przy takim ruchu :) pani ma prawo do zmęczenia i nie musi przez 12 godzin pracować na pełnych obrotach :) coś o tym wiem ... ci najszybsi klienci zazwyczaj kompletnie nie radzą sobie na stanowiskach samoobsługowych, ale najlepiej im zawsze ponarzekać na kogoś ️ Wolałabyś nie wiedzieć co tacy pracownicy mają do powiedzenia o klientach... nikt tego nie mówi głośno, a szkoda
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

Bosko Butik (10 odpowiedzi)

Zaprasza na otwarcie Butiku w Bojanie, już w najbliższą środę 21.02!Będzie słodki poczęstunek i...

Koinonia Jan Chrzciciel: zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu naukowym (3 odpowiedzi)

Szanowni Państwo, W związku z rozpoczęciem projektu, poświęconego problematyce perswazji...