Krzysztof - opinia (1) Drewno idealne - dokładnie takie jak w zamówieniu, cena bardzo atrakcyjna.... Krzysztof dominik - opinia (1) swietnie wyszuszone drewno do kominka. expresowa dostawa.Kierowca ogarnięty... dominik Polecam (1) Świetne drewno suszone, dobra jakość Łukasz
drewno opałowe (1) Jakość drewna jest świetna, aczkolwiek przy zamówionej ilości jest mniej... Henrix ekogroszek - kamienie (2) Ekogroszek zakupiony w tej firmie jest tragiczny. Popiołu jest tyle ze przy... Sławek Profesjonalni, rzetelni, miła obsługa. (2) Drewno otrzymałem wczoraj.Pan przyjechał punktualnie,wczesniej skontawał się... artmslo Nie polecam tej firmy (3) Kupiłam drewno kominkowe, które okazało się mokre, bardzo mokre. Po ułożeniu... Ewa DREWNO KOMINKOWE SEZONOWANE-od tego sezonu tylko u nich (1) Kilka sezonów poszukiwałam dobrego drewna do kominka-trafiłam dopiero... Maria Daniel - opinia (1) Uwaga świeże drzewo jeszcze z mchem na pniu czyli jakieś 18 miesięcy... Daniel Piękne drewno... (1) aż żal wrzucać do kominka,tak suche.Obsługa w pełni profesjonalna,nie... Maciej polecam (1) firma godna uwagi tytus