Likwidacja kiosku przy ul. Grunwaldzka 211

Temat dostępny też na forum: Wrzeszcz
Przez kilka lat kupowałam bilety SKM i ZTM oraz prasę w kiosku przy ul. Grunwaldzkiej 211 ( kiosk do niedawna stał przy dojściu na przystanek SKM Gdańsk-Zaspa obok sklepu ,,TOP Meble,,. Teraz kiosku nie ma i mam problem ponieważ nie ma innego punktu sprzedaży biletów i prasy w okolicy. Kiosk stał w tym miejscu od kiedy tu mieszkam czyli około 8 lat. Jest to dla mnie wielka strata, a zarazem bardzo duże utrudnienie, gdyż w jednym miejscu po drodze do pracy lub z pracy mogłam zakupić potrzebne artykuły. Fakt, że bilety mogę kupić w automacie do mnie nie przemawia, ponieważ nie lubię, nie chcę i nie będę korzystała z automatów ( automaty likwidują i uniemożliwiają pracę ludzi) Czy można coś zrobić aby kiosk wrócił tam gdzie stał?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No trzeba przyznać , że dobry był ten kiosk. Cokolwiek kupowałam zawsze wszystko te panie miały. Wielki szacun dla tej firmy. Faktycznie chciałabym Żeby kiosk wrócił :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie bardzo dobra firma, zawsze kupiłem to co potrzebowałem. Zwłaszcza bilety SKM. Wielki szacun dla tych pań :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Likwidacja kiosku przy ul. Grunwaldzka 211

Dlaczego ten kiosk zlikwidowali?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiosk został przeniesiony kawałek (~50m) w stronę GB. Za tymi krzakami na przystanku autobusowym ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1