Do Pawła trafiłam z założeniami powrotu do formy po długiej przerwie treningowej i pracy nad swoją mobilnością. Nie miałam żadnych ambitnych celów ale w każdym przypadku polecam oddać się w ręce specjalisty, który skoryguje to co nam umyka. Współpraca z Pawłem układała się wspaniale od samego początku. Oprócz profesjonalnego podejścia do podopiecznych ma niesamowitą cierpliwość i uparcie pilnuje aby każdy ruch był idealny technicznie. Na treningach nie odczuwa się presji, jest za to miła atmosfera i czujesz sam, że chcesz ćwiczyć dalej i dawać z siebie 100%. Co ważne Paweł nie kieruje się schematami, jeżeli trafisz w jego ręce najpierw przechodzisz testy sprawności, następnie otrzymujesz plan treningowy dopasowany do swoich potrzeb i możliwości. Tak przygotowany zestaw ćwiczeń pozwolił mi pozbyć się uporczywego bólu pleców i kolana. Jednocześnie w krótkim czasie zaczęłam bić swoje rekordy siłowe i wytrzymałościowe. Współpracujemy już ponad pół roku a moje cele stały się bardziej ambitne i czuję, że przy dalszym takim wsparciu są w zasięgu ręki. Z czystym sumieniem gorąco polecam każdemu wizytę u Paweł Grobelny Iron Academy!