Robert - ocena (1) Na wynos | Śniadanie | 120 zł Lody tragicznie rozwodnione, smaki z... Robert Marika - ocena (1) Na wynos Lody bez rewelacji czuc w nich wode. Nie ma klasycznych smakow. Pan... Marika Renatka - opinia (2) Lodziarnia Miś jest naprawdę "najmiśniejsza"! Ich lody smakują tak, jakby... Renatka
Konrad - ocena (1) Dałem szansę po ponad roku i jednak ponownie się przekonałem, że pozostała... Konrad Piotr G - opinia (1) Nie moje smaki i klimaty Piotr G Maks - opinia (1) To nie ten Miś co kiedyś. Maks Wiktor - opinia (1) Świetne lody, nawet zimą mi smakują! Wiktor Maciej - opinia (1) Jedyne prawdziwe Lody "Miś". Smak niezapomniany. Jeśli szukacie tradycyjnych... Maciej Daniel - opinia (1) Najlepsze lody robione metodą tradycyjną w 3mieście. Niesamowite smaki jakich... Daniel Kiszka - opinia (1) Słabe, by nie powiedzieć kiepskie. Kiszka Zaneta - opinia (2) Z lodami miś związana jestem od dziecka. Pamietam jak z rodzicami z termosem... Zaneta Edzia - opinia (1) Nie smaczne, grudy lodu w lodach. Smak okropny, jak lody z proszku do... Edzia Roman - opinia (1) Niesmaczne lody. Innych produktów nie próbowałem. Nic wspólnego z lodami Miś... Roman Wiktoria - opinia (1) Sztuczne lody, smakują jak z proszku Wiktoria Joanna - opinia (1) Lody mojego dzieciństwa i najlepsze lody w trojmiescie do teraz.To co w tej... Joanna Marla - opinia (1) Ceny nieadekwatne do jakości. Lody waniliowe smakowały jak zamrożony roztwór... Marla Bartosz - opinia (1) Przemiłą obsługa, pyszne lody i wspaniały klimat Bartosz Yuliia - opinia (2) Mega miejsce, pyszne ciasta, miła atmosfera, Gorąco polecam! Yuliia Aga - opinia (2) Najlepsza lodziarnia w mieście Domowo, smacznie i z miłością Aga Zenon kazanowski - opinia (2) Najlepsze lody miś który ma tradycje od 40.lat teraz w nowym.domu przy podwale Zenon kazanowski