Joanna (1) Przyjazne przedszkole, silnie motywujące rodziców do wspólnej pracy nad sobą... Joanna Dziecko rozwja się rewelacyjnie (1) Mój synek jest drugi rok w przedszkolu i owoce naszej wspólnej pracy są... Mama Szymka Lokomotywa -wspaniałe dzieciństwo, z wykorzystaniem wszystkich szans (2) Jestem mamą dziecka które chodzi do Lokomotywy. Wybór przedszkola to nasza... Mama z Motyli
stawianie w kącie (1) mój syn ostatnio stał DŁUGO w kącie.... to jakieś nowe metody wychowania w... Ola Najlepsze Przedszkole w Trójmieście (1) Lokomotywa jest niepowtarzalna! Nauczyciele i rodzice tworzą jakby jeden... Szczęśliwa mama polecam (1) Bardzo polecam to przedszkole.Fachowa opieka ,młode ambitne Panie, bogaty... Kasia opinia-anka (1) niestety nie wszystkie rodziny są przyjmowane do przedszkola, co do placu... Joanna Polecam (1) Przedszkole jest nowe, z nowym wyposażeniem, ma do dyspozycji DWA place... Asia anka - opinia (1) chciałam zapisać dziecko już w maju, gdy na Zaspie ogłaszali się jako... anka przedszkole inne niż wszystkie (1) Szczerze polecam, rewelacyjna opieka, stała intensywna współpraca rodzic... monika Polecam (1) Przedszkole ma super program edukacyjny dla dzieci, polecamy. Grzegorz i Magda Grzegorz Fajne przedszkole! (1) Fajne przedszkole! . Przedzkole z zasadami - Polecam !!! (1) Przedszkole inne niż wszystkie. Non stop zajęcia z dziećmi. Maluchy nie... Beata Polecam! (1) Dużo słyszałam o tym przedszkolu. Oryginalny program dydaktyczny, no i... ola Super polecamy ! (1) Przedszkole ma super program edukacyjny dla dzieci, polecamy. Magda i Grzegorz Grzegorz