Mama i córka - opinia (1) Dziś moja córka pierwszy raz zasiadła na fotelu fryzjerskim, najpierw bardzo... Mama i córka Justyna - opinia (2) Pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona z koloryzacji i strzyżenia.... Justyna Beata - opinia (1) Best hairdresser in the town! Monika deserved a crown for a professional... Beata
Dota - opinia (2) Wspaniali fryzjerzy, kosmiczne ceny. Rzadko który salon ma tak wysokie. Szkoda. Dota Edyta - opinia (2) Magiczne miejsce, gdzie czujesz luz... Przychodzisz do salonu po raz pierwszy... Edyta Dorota - opinia (2) Pani Paulina to bardzo miła ,profesjonalna fryzjerka.Potrafi doradzić a... Dorota Marcin - opinia (2) Super salon, pięknie urządzony i z dużą dbałością o klienta Marcin ... chce się wracać (2) Szukając salonu w pobliżu miejsca zamieszkania, znalazłam... I trafiłam w... Dominika Marzena - opinia (2) Super miejsce! Mila i życzliwa atmosfera. Zespół ludzi, którzy kochają swój... Marzena Super Klimat ! (2) Super klimat ! Bardzo czysto ! Uśmiech na twarzy przez calą wizytę !Pozytywna... Paweł Polecam! (2) Przesympatyczna atmosfera, Paulina - pełen profesjonalizm i niesamowite... Maja Pain Dominika (1) Jestem bardzo zadowolona, mąż fryzurę też pochwalił: ) Pani Dominika... Anna Szczerze polecam (2) Bardzo profesjonalna obsługa, przyjemna atmosfera. Marta M. Polecam w 100% (1) To była moje pierwsza wizyta w salonie i na pewno nie ostatnia. Moje włosy po... Basia hmm.. (2) Polecam Panią Paulę, bardzo dobra fryzjerka, uważnie słucha oczekiwań klienta... Joanna polecam w 100%. (2) Polecam z czystym sumieniem. Byłam w tym salonie po raz pierwszy, ale na... Justyna Barber (2) Po raz pierwszy korzystałem z tego rodzaju usług i pozytywnie się... Daniel Polecam Panią Dominikę! (2) Byłam pierwszy raz i jestem zachwycona koloryzacją pani Dominiki. Dawno nie... daria Polecam!!! (2) Polecam jak najbardziej !!!! Profesjonalna obsługa, podejście do klienta,... Dawid Jablonski Profesjonalizm i przemiła atmosfera (1) Salon pani Magdy to profesjonalizm i cudowna atmosfera. Ze spokojem można... Danuta