Natalia (1) Dzisiaj po raz pierwszy odwiedziłam salon :) Jestem zaczarowana tym miejscem,... Beata Prestiżowo (1) Miejsce z niepowtarzalnym klimatem. Profesjonalna obsługa i profesjonalne... Julia Miejsce wyjątkowe! (1) Profesjonalizm i zawsze pogodny nastrój. Tak najkrócej moģę określić miejsce... Halina
Fryzjer męski godny polecenia (1) Byłem pierwszy raz u pana Adriana i wyszedłem z salonu zadowolony. Pan Adrian... Adam Absoultnie uwielbiam od 12 lat :-), (1) nowy salon piękny ale przy umiejętnościach Magdy to tylko miły dodatek. Buziole. Gosia Byłem i widziałem (1) Doskonałe miejsce i profesjonalna obsługa, Już dawno nikt nie zadbał tak o... Sebastian KOCHAM (1) Znam od paru lat. Cenię za pełen profesjonalizm, klasę, serducho i klimat.... Magda O. rewelacja (1) Po prostu rewelacja pod każdym względem. jestem pełna podziwu dla... marta Love Hair & Barber (1) Miejsce, do którego chce sie wracać, salon w którym wszystko ze sobą gra -... Agata Polecam (1) Nowy salon, ale nie nowa Właścicielka. Magda jest moją fryzjerką od... Patrycja