Łóżko piętrowe dla dzieci metalowe czy drewniane?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
proszę o opinie

chcemy kupić łóżko piętrowe i zastanawiamy się nad piętrowym z ikei metalowym SVÄRTA , nie wiem czy ono jest dobre może ktoś ma ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: łóżko piętrowe dla dzieci metalowe czy drewniane ?

Nikt nie ma lozka pietrowego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: łóżko piętrowe dla dzieci metalowe czy drewniane ?

My mamy metalowe z ikei. Jest solidne, nie skrzypi i latwo sie czysci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: łóżko piętrowe dla dzieci metalowe czy drewniane ?

my mamy drewniane , co rpawda nie z Ikei, ale polecam właśnie drewno, jesli chcesz to moge ci podesłac namiary na stolarnie ktora robi na zamówienie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: łóżko piętrowe dla dzieci metalowe czy drewniane ?

Mogę prosić o namiary na tą stolarnię :-) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łóżko piętrowe dla dzieci metalowe czy drewniane?

mam drewniane sosnowe, juz prawie 4 lata, plusy- przyjazne ciepłe, nie skrzypi- ale sosna sie rozssycha i trzeba je dokrecac, rozchodzi sie juz w paru miejscach i w najbliższym czasie je rozkrecimy i skrecimy ,skleimy jeszcze raz.

puki co nie zmieniamy ale mysle ze jeszcze max2 lata i musimy wymienic na cos innego bo nasze jest niskie.
takze mlody z kolegami polamal szczebelki pod materacem, dokupilismy wiecej na allegro i dodalismy bo byly za żadko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łóżko piętrowe dla dzieci metalowe czy drewniane?

my kupiliśmy tuffing z ikea, metalowe, jest super stabilne, mocne i wygodne, polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łóżko piętrowe dla dzieci metalowe czy drewniane?

my woleliśmy od tego ikeowego metalowego jednak coś w drewnie i w końcu naszym bliźniakom spodobało się takie piętrowe łóżeczko mebleprosna.pl/meble-dzieciece/774-lozko-pietrowe-leon-185x80-bialy-grafit.html Ma też dużo lepiej rozwiązane kwestie drabinki i barierek dookoła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Łóżko piętrowe dla dzieci metalowe czy drewniane?

My wybraliśmy metalowe
http://martimeble.pl/23-lozka-pietrowe-metalowe
Przy dzieciakach i ich wygłupach to o wiele stabilniejsze wydaje się.
Przynajmniej spimy spokojnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łóżko piętrowe dla dzieci metalowe czy drewniane?

My kupiliśmy wiosną drewniane. Idealnie pasuje do mebli, które są w pokoju dzieci. Poza tym mój starszy synek jak testował metalowe w sklepie to powiedział, że nie chce, bo po metalowych szczebelkach źle sie wchodzi bez butów i nogi od tego bolą. Na drewnianych nie marudził, więc kupiliśmy. Nie chcieliśmy żeby potwm były awantury, bo to on miał spać u góry. Łóżko ma barierki dookoła i na dole, więc młodszy dwulatek spokojnie śpi na dole i nigdy nie spadł. Poza tym maluch w tydzień opanował wchodzenie i schodzenie na piętro łóżka, więc nie ma strachu, że spadnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łóżko piętrowe dla dzieci metalowe czy drewniane?

Chcialam takie metalowe z ikea ale kolezanka skutecznie mi odradziła-skrzypi strasznie
Kupilam na allegro drewniane
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam łóżek wysokich, ponieważ w moim przypadku doszło do upadku dziecka z wyższego poziomu.Dziecko połamało sobie rękę. Łóżko zamieniłam na piętrowe ale niskie parterowe .Ja nie muszę pilnować i dzieci są bezpieczne.Łóżko piętrowe kupiłam u producenta w sklepie pod adresem: http://versito-sklep.pl/lozka-pietrowe-loz...double,158.html choćby ze względów bezpieczeństwa.Dzieciaki zadowolone ja spokojna,że dzieci są bezpieczne.Polecam Kamila Barcisz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również miałam wątpliwości czy łóżko piętrowe to bezpieczne rozwiązanie. Podjęłam jednak ryzyko i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Wybrałam łóżeczko z firmy https://lanomeble.pl/ Dodatkowo do łóżka zamówiłam barierkę zabezpieczającą. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam łóżko z tej samej firmy. Również mogę je polecić. Wybrałam model 3-osobowy, gdy dzieciaki są chore osobiście korzystam z wysuwanego pokładu. Jest to świetne rozwiązanie. Całość jest stabilna. Łózko mamy już ponad pół roku i nie mamy do niego żadnych zastrzeżeń. Firma Lano Meble to firma godna polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko drewniane dlatego że bezpieczniejsze i zdrowsze. Kupowałem w https://lozeczkadladziecka.pl/kategoria-produktu/lozka-pietrowe-160x80/ jakiś czas temu i traktuje jako udany zakup
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko nie tej osoby co tu co chwilę pisze jako Dawid, Lucia, Magda, Katarzyna , odgrzebuje stare wątki żeby reklamę wcisnąć żenada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas takie klsyczne drewniane łózko piętrowe z szuflada na pościel . Moim zdaniem najstabilniejsze sa. A materac mamy taki ze zdejmowanym pokrowcem do niego z Fiki Miki. Odeo + już z tych drugich. Wygodny i zdrowy też mogę polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o mój magazyn, to skorzystałem z oferty producenta - https://www.pekro.pl/kategoria/oferta/meble-metalowe/meble-medyczne , gdzie zamówiłem wszelkie meble w naprawdę atrakcyjnej cenie. Ktoś z Was również korzysta z ich produktów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

okulary:) (30 odpowiedzi)

Musze zakupic dla siebie okulary, co mozecie polecic Vision czy raczej male rodzinne zalady...

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......