M - opinia (1) Firma porzuciła pracę, zostawiając klienta samemu sobie, bez jakiegokolwiek... M Dorota - opinia (1) Serdecznie dziękuję za piękny projekt mojego apartamentu. Wraz z mężem... Dorota Polecam firmę (1) Lux Interiors zajął się aranżacją mojej kawalerki. Ktoś mógłby powiedzieć, że... Grazyna
Michal (1) Duże podziękowania ode mnie dla biura. Świetnie wymyślili nam wnętrza... MIchal fachowcy (1) Projekt przygotowany na czas i co najważniejsze nie trzeba było już nic... joli646 Solidny architekt - polecam (1) Z mojej strony pełna satysfakcja, cała współpraca przebiegła tak jak bym... magdas Kompleksowo i dokladnie (1) Praktycznie dwa powyższe słowa odnoszą się do jakości wykonanej usługi od... Anna Gradka Pełen profesjonalizm i rzetelne wykonanie (1) Firma Lux Interiors zajęła się kompletnym, generalnym remontem mieszkania... Aneta Pomocni w sprawie nie do ogarnięcia (2) Dostałam mieszkanie w spadku po rodzicach. Było ładne, ale za bardzo mi ich... kasia Odmienili moje mieszkanie (1) Mieszkanie otrzymałam w spadku po starszej osobie, gdzie remont, pomijając... Joanna Rewelacja (2) Jak dla mnie rewelacja, to co potrafili zrobić z mojego mieszkania, tak jak... Andrzej Jest dobrze. (1) jakiś czas temu kupiłem mieszkanie do remontu. Nie ufam deweloperom, więc... Piotr N. Ekstra (1) O projektowaniu nie mam zielonego pojęcia, nie mam też na to czasu, więc... Kuba Ideał (1) Jestem marynarzem, więc zgodnie z tradycją przede wszystkim chciałem wybić... Łukasz fachowo i fajowo (1) Poprosiłam projektanta o wprowadzenie zmian do projektu, który dostałam z... Krystyna Polecam wszystkim (1) Zamówiliśmy projekt mieszkania. Remont planowaliśmy od dawna, ale nie... Ania i Jerzy Polecam (1) Zamówiłam w Lux Interiors projekt kuchni. Stara, niezbyt duża kuchnia w... Joanna Remont Mieszkania - Lux Interiors (1) W maju bieżącego roku podjęliśmy wreszcie decyzję o remoncie naszego... Robert