Polecam !!!! (1) Polecam, polecam, polecam!!! Tak muszę zacząć od polecenia firmy rzetelnej,... M&A Firma godna polecenia !!! (1) Przez długi czas poszukiwaliśmy sprawdzonej, nie zbyt drogiej firmy, która... Carla Meble kuchenne - Mebef firma warta polecenia !!! (1) Przez długi czas poszukiwaliśmy sprawdzonej, nie zbyt drogiej firmy, która... Carla854
Adam - opinia (1) zabudowa szafy na przedpokój Zabudowa wnęki na przedpokoju wykonana solidnie... Adam Polecam !!! (1) Firma , naprawdę godna polecenia !!! Terminowa, rzetelna, przystępna cena . W.Grajek Godni polecenia (1) Skorzystałam z usług tej firmy kierując się super-opiniami w internecie i... Iwona ZABUDOWA ZE SZKLANYMI DRZWIAMI (2) Serdeczne polecam firmę MEBEF. Zamówiłam w tej firmie trzecią zabudowę i dwie... Agnieszka Wszystko w porzadku (1) Polecam tę firmę. Zamówiliśmy meble dość wymyślne i skomplikowane, pan... Aldona 100% satysfakcji (1) Zachęceni pozytywnymi opiniami o firmie MEBEF zamówiliśmy zabudowę szafy i na... Kasia Naprawdę warto. (1) Witam wszystkich poszukujących opinii o firmie MEBEF. Właśnie ukończono... Bartek Pełna kultura (1) Zabudowa ciasnej wnęki - super funkcjonalne. Meble - takie jakie chciałem.... Andrzej PROFESJONALIZM (1) W 2008r zamówiłem zabudowę kuchni w domku na działce w Rozewiu. Zaproponowane... Bogdan B. Polecam (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi firmy Mebef. Praktyczne doradztwo, duży... Tadeusz solidna, profesjonalna (1) siła spokoju i uczciwości przebijająca z oblicza pana Fedorowskiego mówi sama... Ula Monika - opinia (1) Po zamówiniu kuchni zdecydowałam się na szafy. Wybór materiałów jest duży,... Monika Meble kuchenne i zabudowy wnęk - SUPER (1) Tanie to nie było, ale i powierzchnia do zabudowy była olbrzymia. Tylko w... Krystyna Polecam z czystym sumieniem (2) Jestem zachwycona. Meble są piękne, firma solidna. Dwa dni przed terminem... Izabela J. Godni polecenia!!! (1) Bardzo skrupulatni, dokładni, dotrzymali terminów, "czyści" - na montaż... Ania Kuchnia (1) Miałam własny projekt kuchni,który zostal zrelaizowany w 100% A także... Monika Serdecznie polecam (1) Mogę szczerze polecić - jedyna osoba, która miała ofertę cenową dostosowaną... Darek