MILF . . .

Czym kierują się 20-latkowie chcąc spotykać się z kobietą 35+
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: MILF . . .

Lękiem ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: MILF . . .

35 to nic ale 45 to już w ogóle masakra jakas
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tym ze starsze kobiety wiedza czego chcą i co potrafią. I młodzi lubią być kierowani :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

W naszej populacj jest mniej więcej tyle samo kobiet co mężczyzn, jeden do jeden. Jeśli 20latki spotykają się ze starszymi mężczyznami w populacji to automatycznie w jednej grupie wiekowej występuje niedobór a w drugim nadmiar "niesparowanych" kobiet. W takim przypadku jest to naturalne zjawisko, patrz obecny prezydent Francji....
Jednym słowem odpowiedź na to pytanie : dostępnością :D
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

a jakby była tutaj taka własnie milf amatorka to zapraszam do kontaktu tenwietamtennie@o2.pl :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: MILF . . .

Oburzenie związane z żywym zainteresowaniem młodych mężczyzn, dojrzałymi, starszymi od siebie Kobietami, jest dla mnie mało zrozumiałe.
Co w tym złego?
Młode Kobiety, dojrzali panowie wiążą się ze sobą i tym faktem, nasze społeczeństwo nie jest aż tak oburzone. Przywykło.

Sex bo o niego chodzi.
Jako 30 latek przeżyłem kilka relacji z dojrzałymi Kobietami. Relacja niestety kończyła się za każdym razem, przez wzgląd na brak tolerancji opinii publicznej, szkoda.
Sex młodszego faceta z starsza Kobietą, to coś niesamowitego dla obu stron.
Orgazm, poprzez bodźce, takie jak np. różnica wieku, jest niesamowicie intensywny.
Podsumowując - każdy lubi się kochać, rżnąć.
Nie mam nic przeciwko relacjom pomiędzy młodymi i dojrzałymi.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: MILF . . .

W te stare można strzelać do środka bez gumy. One się jakoś inaczej zabrzpieczaja. Przeważnie wszystkie mówią że można kończyć do środka o co z młodymi ciężko bo się cykaja że zajda w ciążę. No stare biorą calego po kule. Taka różnica.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 13

Milf wiedzą czego chcą w łóżku, nie są cnotkami typu : chcę ale boję się ... To kobiety świadome swojego ciała, swoich możliwości, czerpiące przyjemność z seksu, bez strachu o ciążę. Są doświadczone i chętnie to doświadczenie przekładają na igraszki w łóżku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: MILF . . .

Te "stare" same sobie wybierają facetów. Niektórzy mogą o "starej" co najwyżej pomarzyć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: MILF . . .

Hej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

czat (25 odpowiedzi)

gdzie mamy wejsc,aby rozmawiac na czacie?????????????????

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

Naturyzm (37 odpowiedzi)

Gdzie spotykają się z 3miasta i okolic naturyści poza sezonem.